اخبار سیاسی

دبیرکل اتحادیه عرب نخست وزیری الکاظمی را به وی تبریک گفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از الفرات نیوز، احمد ابوالغیط دبیرکل اتحادیه عرب نامه ای را به مصطفی الکاظمی، نخست وزیر جدید عراق ارسال کرد.

15 تیر 1399

اسرار دره مرگ داعش

تصاویر سه بعدی پهپادهای دیده بان حقوق بشر از گورهای دسته جمعی در دره الهوته سوریه با عمق 50 متری، برگ دیگری از کارنامه سیاه داعش را فاش کرد. ساکنان شهر الرقه سال ها است زیبایی های دره الهوته را به فراموشی سپرده اند.

13 تیر 1399

شرایط تهویه برخی خطوط مترو بهبود می یابد

مدیرعامل شرکت مترو تهران از افزایش ظرفیت و بهبود سامانه های تهویه خطوط در حال بهره برداری مترو خبر داد و گفت: این اقدام با هدف بسترسازی برای کاهش سرفاصله حرکتی قطار ها درنظر گرفته شده است.

11 تیر 1399

آلمان دنبال منصرف کردن آمریکا برای خروج از پیمان آسمانهای باز است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا می خواهد از پیمان آسمان های باز که به امضای 34 کشور رسیده و امکان پروازهای شناسایی و تجسسی غیرنظامی بر فراز آسمان کشورهای عضو را فراهم می نماید خارج گردد اما آلمان کوشش می نماید...

10 تیر 1399

حمایت هیلاری کلینتون از جو بایدن در انتخابات آمریکا

هیلاری کلینتون، نامزد ریاست جمهوری دموکرات ها در انتخابات 2016 و وزیر خارجه دولت باراک اوباما در مراسمی با موضوع تاثیر شیوع کروناویروس بر زنان حمایت خود را از جو بایدن، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا گفت.

9 تیر 1399

جو بایدن، آزار جنسی و دوراهی دمکرات ها

خبرنگاران- در روز هایی که فعالیت های انتخاباتی در آمریکا به دلیل محدودیت های کرونایی کمرنگ شده، جو بایدن به خاطر یک ادعای جدید آزار جنسی مجددا به صدر اخبار بازگشته است. اما، آزار جنسی تنها دردسر این روز های بایدن و دمکرات ها نیست.

7 تیر 1399

تبدیل خانه حاکم تهران به بانک موزه

سجاد عسگری، دبیر کمیته پیگیری خانه های تاریخی تهران با اشاره به بازدید از این خانه تاریخیدر روز جهانی موزه که با نام خانه عزیزالسلطان (خانه ملیجک) در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده، گفت: در آن بازدید مسئولان موزه بانک ملت اعلام کردند که این بنا تاریخی بعد...

2 تیر 1399

بعضی کشورهای اروپایی راهبرد خود برای اتمام تعطیلات را تشریح کردند

بعضی کشورهای اروپایی امروز سه شنبه راهبرد خود برای سرانجام دادن به تعطیلات اعلام شده در اثر شیوع ویروس کرونا را اعلام کردند.

1 تیر 1399

زمان از سرگیری بوندسلیگا آلمان معین شد

رقابت های بوندسلیگا از تاریخ 15 می(26 اردیبهشت) از سر گرفته خواهد شد.

30 خرداد 1399

مرکز بهداشت مجازی دانشگاه بناب برای مقابله با ویروس کرونا راه اندازی شد

معاون دانشجویی دانشگاه بناب گفت: پس از شیوع ویروس کرونا در کشور مرکز بهداشت دانشگاه با موضوع مشاوره تلفنی به دانشجویان، کارکنان و دانشجویان راه اندازی شده است.

26 خرداد 1399

اعتراضات ضد قرنطینه در آمریکا

تظاهرکنندگان در بسیاری از ایالت های آمریکا خواهان برطرف محدودیت های اعمال شده برای مقابله با شیوع ویروس جدید کرونا شدند. شرکت کنندگان در تظاهرات روز شنبه که اغلب آنها را طرفداران دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا تشکیل می دادند به اجرای قرنطینه اعتراض...

26 خرداد 1399

کرونا در اروپا، از بازار آشفته ماسک در آلمان تا کاهش تدریجی محدودیت ها در فرانسه

جدیدترین اخبار کرونایی از کمبود ماسک در بازارهای آلمان خبر می دهد.

24 خرداد 1399

گلوبال ریسرچ: آمریکا، پول برای ایجاد جنگ دارد اما ونتیلاتور کافی ندارد

مرکز خبری- تحلیلی گلوبال ریسرچ در یادداشتی به کم کاری دولت آمریکا در مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و اقدامات این کشور برای این منظور را بازی سیاسی دانست.

19 خرداد 1399

تعطیلی بانک های یونان 3 میلیارد یورو هزینه در بر داشته است

خبرنگاران: گروه های تجاری اعلام کردند که تعطیلی سه هفته ای بانک های یونانی حدود 3 میلیارد یورو برای اقتصاد بحران زده این کشور هزینه داشته است.

17 خرداد 1399

وزیر نفت: 22 کشور بر سر کاهش روزانه 10 میلیون بشکه ای فراوری توافق کردند

به گزارش وزارت نفت، بیژن زنگنه پس از سرانجام بیش از 10 ساعت مذاکره میان وزیران نفت و انرژی 23 کشور عضو و غیرعضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در نهمین نشست فوق العاده اوپک پلاس به وسیله وبینار اظهار کرد: همان طور که گفتم، توافق برای کاهش روزانه 10 میلیون...

15 خرداد 1399

واکنش سفیر ایران در عراق به معرفی الکاظمی

سفیر ایران در عراق گفت: هر شخصیتی که در فرآیند قانونی و با رای اعتماد مجلس عراق به نخست وزیری انتخاب گردد مورد حمایت ما است.

15 خرداد 1399

جدال توئیتری علیزاده با رشیدپور بر سر دستمزد

شفافیت منابع درآمدی و هزینه های این سازمان رسانه ای بسیار بزرگ، کمک می کند تا صداوسیما از فساد های احتمالی در امان بماند. مطالبه شفافیت، از کاهش دستمزدها، مهم تر است و باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

13 خرداد 1399

توصیه های ارزان گردی در سفر به گرانترین شهرهای 2018

گران ترین شهرهای دنیا توصیه های ارزان گردی برای سفر به این شهر ها

11 خرداد 1399

وزیر بهداشت آلمان: کرونا تحت کنترل در آمده است

وزیر بهداشت آلمان روز آدینه گفت که همه گیری ویروس کرونا در این کشور تحت کنترل در آمده است.

8 خرداد 1399

نامه مهم جمعی از مدیران نظام به رهبر انقلاب درباره حصر ، اسامی امضاکنندگان

جمعی از وزیران، سفرا، استانداران، معاونان وزرا و منتخبان مردم در مجلس و شورای شهر و مدیران جمهوری اسلامی در سال های پس از انقلاب در نامه ای به رهبر معظم انقلاب از ایشان درخواست کردند حصر خانگی محصورین تبدیل به قرنطینه اختیاری شود.

5 خرداد 1399
تعداد: (94)