اخبار سیاسی

خبرنگاران توقف بعضی از لنج های ملوانی هرمزگان به علت کالاهای گروه 4 است

بندرعباس- خبرنگاران- استاندار هرمزگان با قدردانی از لنج داران و ملوانانی که به وسیله گمرکات و مرز رسمی به فعالیت های تجاری می پردازند، گفت: واردات کالاهای گروه چهار علت توقف بعضی لنج های ملوانی در استان است.

31 شهریور 1399

سومین جلسه سازمان ملل درباره کشمیر و رضایت هند بی نتیجه ماند

شورای امنیت پس از این نشست که به صورت مجازی و غیرعلنی برگزار گردید، هیچ اقدامی اتخاذ نکرده و هیچ بیانیه ای نیز منتشر نکرده است.

27 شهریور 1399

پمپئو چین را تهدید کرد

ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه آمریکا در حملاتی جدید به چین خواهان آن شد که واشنگتن و همپیمانانش از راههای خلاقانه تر و جسورانه تر برای تحت فشار قرار دادن حزب کمونیست چین جهت تغییر مسیرش استفاده نمایند و این کار را ماموریت زمان ما خواند!

25 شهریور 1399

حقوق کارگران چکاد جنوب در حال پرداخت است

دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه زابل از پرداخت حقوق کارگران شرکت چکاد جنوب خبر داد.

24 شهریور 1399

یک هزاره ای فرماندار طالبان شد

گروه طالبان در افغانستان مهدی مجاهد از هزاره های این کشور را به عنوان فرماندار شهرستان بلخاب استان سرپل در شمال این کشور تعیین کردند.

18 شهریور 1399

باید از نقش آفرینان آرای ارفاقی اصلاحی تقدیر کرد

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: باید از همه نقش آفرینان آرای ارفاقی-اصلاحی با رویکرد پیشگیرانه از جمله نهادهای پذیرنده و بهترین مجریان احکام تقدیر کرد.

17 شهریور 1399

پامپئو: ممنوعیت فعالیت رسانه های اجتماعی چینی را بررسی می کنیم

وزیر خارجه آمریکا از بررسی موضوع ممنوعیت فعالیت اپلیکیشن های چینی معروفی مانند تیک تاک خبر داد.

15 شهریور 1399

بررسی یک پیش بینی مهم درباره برنامه 25 ساله همکاری های جامع ایران و چین؛ سرانجام حضور غربی ها در صنایع خودروسازی ایران!

خبرنگاران : هیات دولت اوایل تیر ماه امسال پیش نویس نهایی برنامه 25 ساله همکاری های جامع ایران و چین را به تصویب رساند، برنامه ای که طی آن قرار است طرف چینی بین 280 تا 400 میلیارد دلار در بخش های مختلف اقتصاد ایران سرمایه گذاری کند.

14 شهریور 1399

نگرانی جمهوری خواستار از تغییرات آینده در آمریکا

یک رسانه غربی به نگرانی که اعضای حزب جمهوریخواه آمریکا از تغییرات آینده در این کشور دارند، پرداخته است.

13 شهریور 1399

موسوی خویینی ها می خواهد لیدر فتنه باشد ، اصلاح طلبان آدرس غلط ندهند!

سیاستمدار اصولگرا درباره نامه موسوی خوئینی ها به رهبری گفت: نامه قابل دفاع نیست بسیاری از اصلاح طلبان در روزهای اخیر این نامه را نقد نموده اند. همین نشان می دهد این نامه قابل دفاع نیست و مجمع مسئولیت آن را نخواهد پذیرفت.

10 شهریور 1399

کاهش قیمت نفت تحت تاثیر کرونا

خبرنگاران: قیمت نفت روز آدینه تحت تاثیر افزایش مجدد موارد ابتلا به ویروس کرونا که نگرانیها نسبت به متوقف شدن رشد تقاضا برای سوخت را برانگیخت، کاهش یافت با این حال تحت تاثیر سیگنالهای مالی مثبت رشد هفتگی دیگری را رقم زد.

9 شهریور 1399

خبرنگاران لاوروف بر همبستگی روسیه با ونزوئلا برای مقابله دخالت های خارجی تاکید نمود

مسکو- خبرنگاران- وزیر امور خارجه روسیه در ملاقات با همتای ونزوئلایی خود بر همبستگی کشورش با ونزوئلا برای مقابله با مداخله های خارجی که در راس آن آمریکا قرار گرفته است، تاکید نمود.

8 شهریور 1399

روایت زنان پیروز ، سوزان ووجیتسکی

سوزان دایان از فروشنده دوره گرد تا مدیر عاملی یوتیوبسوزان از 11 سالگی وارد دنیای کسب و کار شد و کار خود را از فروشندگی آغاز کرد. ورود او به دنیای استارتاپ ها و تکنولوژی از اجاره گاراژش به بنیان گذاران گوگول آغاز شد!

1 شهریور 1399

تمدید یک ساله و رایگان گذرنامه های شهروندان ایرانی خارج از کشور

وزارت امور خارجه ایران در اطلاعیه ای از تمدید یک ساله و رایگان گذرنامه های شهروندان ایرانی مقیم و غیرمقیم که در حال حاضر در خارج از کشور به سر می برند، تا 11 خرداد 1400 توسط نمایندگی های ایران خبر داد.

26 مرداد 1399

امیر کویت خواهان گسترش مناسبات با عراق شد

امیر کویت در نامه ای که وزیر امور خارجه این کشور امروز (یکشنبه) آن را تقدیم نخست وزیر عراق کرد، خواهان گسترش مناسبات با بغداد شد.

25 مرداد 1399

خنجر ترامپ بر پشت کیم ، رابطه با واشنگتن به سود پیونگ یانگ نیست

کره شمالی در دومین سالگرد دیدار کیم جونگ-اون با دانلد ترامپ بیان نمود ادامه یافتن رابطه میان پیونگ یانگ با واشنگتن و رهبران دو کشور عملا برای این کشور سود ندارد.

21 مرداد 1399

قدردانی رئیس هیات مدیره بیمارستان ابن سینای تاجیکستان از ایران

رئیس هیات مدیره بیمارستان ابن سینا تاجیکستان از جمهوری اسلامی ایران و پزشکان ایرانی برای کمک و مساعدت درمبارزه با ویروس کرونا به این بیمارستان تشکر کرد.

20 مرداد 1399

نگاه داستانی یا نگاه نمایشگاهی

خبرنگاران ، محمد حنیف: دوشنبه دوازدهم خرداد ماه در جلسه تکریم مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و معارفه سرپرست جدید، اعلام شد که تا یک ماه دیگر ادغام بنیاد مذکور، خانه کتاب و مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی اجرا خواهد شد. هر چند هدف اصلی این طرح،...

15 مرداد 1399

سوئیس اقدام برای آزادی متقابل زندانیان ایران و آمریکا را تائید کرد

وزارت خارجه سوئیس با صدور بیانیه ای نقش خود را در آزادی متقابل زندانیان ایران و آمریکا تائید کرد.

14 مرداد 1399

تحویل اولین سری از واحدهای طرح ملی مسکن

خبرنگاران: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به شروع ثبت نام دریافت وام ودیعه مسکن از فردا شنبه، وعده تحویل اولین سری از واحدهای طرح ملی مسکن تا خاتمه مردادماه را داد.

11 مرداد 1399
تعداد: (115)