رئیس دفتر روحانی: در سال 98 بی نقص نبودیم اما کم فروشی نکردیم

به گزارش لنجان بلاگ، رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه در سال 98 عمده اتفاقات تلخ و نامیمون خارج از اراده و اختیار دولت رخ داد، گفت که دولت مردان در سالی که گذشت با تمام توان در وسط میدان بودند تا با تمشیت امور، آلام و مسائل مردم را کاهش دهند.

رئیس دفتر روحانی: در سال 98 بی نقص نبودیم اما کم فروشی نکردیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت:

چو غنچه گرچه فروبستگی است کار جهان،

تو هم چو باد بهاری گره گشا می باش...

آغاز سال هزار و سیصد و نود و نه خورشیدی را خدمت همه ایرانیان عزیز در سرتاسر پهنه گیتی تبریک عرض می کنم و از صمیم قلب امیدوارم سالی توام با شادی و تندرستی در انتظار همه مان باشد. سال گذشته، سال پرفراز و نشیبی، هم برای ملت و هم برای دولت بود. سالی که با سیلِ بی سابقه و خسارت بار آغاز شد و با مهمان ناخوانده کرونا به انتها رسید. دشواری های سال 98 البته با حماسه ایستادگی و حضور مردم توام بود و این همان چیزی بود که دشواری ها را تحمل پذیر و عبور از آنها را برای مان ممکن کرد.

ملت عزیز ایران! در سالی که عمده اتفاقات تلخ و نامیمون خارج از اراده و اختیار دولت رخ داده بود، فرزندان شما در دولت با تمام توان در وسط میدان بودند تا با تمشیت امور، آلام و مسائل شما را کاهش دهند. بی نقص نبودیم اما کم فروشی نکردیم. از برخی جریان ها و سیاسیون بی مهری دیدیم اما دلسرد نشدیم. کار ملت و مُلک را به بگومگوها و کشمکش های سیاسی گره نزدیم و همواره پیگیر منافع شما و حل مسائل تان بودیم. می دانیم که سختی های زیادی را تحمل کردید، اما ما هم تا سر حد توان کوشش کردیم در کنارتان باشیم.

عبور از فراز و نشیب های سال 98 بدون تردید، بدون همراهی و یاری شما، ممکن نبود. در طلیعه سال نو، از خداوند بزرگ برای یکایک هموطنان عزیز و دوست داشتنی مان، سعادت، سلامت و تندرستی آرزو می کنم. از فرصت استفاده می کنم و از همه کسانی که برای حفاظت از جان و سلامتی مردم زحمت می کشند، متواضعانه و صمیمانه تشکر می کنم و امیدوارم هر چه زودتر پیروزی ملی بر بیماری کرونا را جشن بگیریم.

همچنین به همه کسانی که علی رغم تعطیلات سال نو در خط مقدم خدمت رسانی به مردم اند، سال نو را تبریک و به سهم خود از کوشش های آنها قدردانی می کنم. با عنایات خاص حضرت حق و به برکت توجه اهل بیت علیهم السلام و البته همدلی، کوشش و اتحاد ملی، سال 1399 سال گشایش ها و پیروزی های بزرگ برای ملت ایران خواهد بود، ان شاءالله.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 267

به "رئیس دفتر روحانی: در سال 98 بی نقص نبودیم اما کم فروشی نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس دفتر روحانی: در سال 98 بی نقص نبودیم اما کم فروشی نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید