تور اروپا ارزان: دوستان ما در لندن به خود بیایند، توافق تجاری با اروپا اجرایی گردد

به گزارش لنجان بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از اردو پوینت، وزرای اتحادیه اروپا روز سه شنبه از بریتانیا خواستند در خصوص توافقات و مقررات تجاری پس از برگزیت را اجرایی نموده و بعلاوه از کوشش های بروکسل برای یافتن راه حلی برای اختلاف بر سر ایرلند شمالی حمایت کردند.

تور اروپا ارزان: دوستان ما در لندن به خود بیایند، توافق تجاری با اروپا اجرایی گردد

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

براساس این گزارش، مایکل راث، وزیر امور اروپای آلمان هنگام ورود به بروکسل برای گفت و گو با همتایان خود در اتحادیه اروپا در مورد آنالیز موارد مورد اختلاف میان بروکسل و لندن گفت: دوستان عزیز در لندن و بریتانیا، لطفاً به خود بیایید.

او گفت: این یک بازی نیست… ما می خواهیم براساس شراکت و دوستی با هم کار کنیم.

گفته می گردد سخنان تند یکی از قدرتمندترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا نشان داد ماروس سفکوویچ، مذاکره کننده اتحادیه اروپا مسئول روابط با بریتانیا، از حمایت کامل مرکز های اروپایی برخوردار است.

لازم به ذکر است، سفکوویچ روز یکشنبه گفت: دستیابی به یک پیشرفت در همکاری میان لندن و بروکسل، مستلزم انجام یک حرکت بزرگ از سوی بریتانیا است، که همچنان تهدیدات خود را مبنی بر تعلیق پروتکلی که می تواند منجر به جنگ تجاری بین انگلیس و اتحادیه اروپا گردد، ادامه داده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 بهمن 1400 بروزرسانی: 26 بهمن 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1324

به "تور اروپا ارزان: دوستان ما در لندن به خود بیایند، توافق تجاری با اروپا اجرایی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا ارزان: دوستان ما در لندن به خود بیایند، توافق تجاری با اروپا اجرایی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید