امیدآفرینی صداوسیما مشارکت در انتخابات را افزایش میدهد، تخریب و سیاه نمایی موجب بی اعتمادی به نظام می شود

به گزارش لنجان بلاگ، حسین خوش اقبال با تاکید براهمیت مشارکت حداکثری در انتخابات گفت:صدا وسیما میتواند با تقویت روحیه، نشاط بخشی و امیدآفرینی موجبات افزایش مشارکت در انتخابات خردادماه را فراهم کند.

امیدآفرینی صداوسیما مشارکت در انتخابات را افزایش میدهد، تخریب و سیاه نمایی موجب بی اعتمادی به نظام می شود

به گزارش خبرنگاران کرمانشاه؛ رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در جلسه ستاد انتخابات صداو سیمای استان که در ساختمان سیما تشکیل شد، با تقدیر از تلاشهای صدا و سیما در انعکاس خدمات دولت و نظام اسلامی گفت: بیان عملکردها در رسانه ملی در رضایتمندی مروم موثر بوده و نگرش عمومی را تغییر خواهد داد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به اهمیت رای و مشارکت مردم در انتخابات اظهارداشت: هنر رسانه ها، نخبگان و دل سوزان انقلاب و نظام اسلامی شنیدن گلایه ها و نقدها مردم و جذب آنها به مشارکت هر چه بیشتر در انتخابات است.

وی با تاکید بر اینکه بایستی فضا را به سمت مشارکت حداکثری پیش ببریم یادآورشد: مشارکت حداکثری اولویت و تمرکز ستاد انتخابات است ومی طلبد منتخب انتخابات رای بالایی داشته باشد ولو اینکه مخالف گرایش ما باشد.

خوش اقبال با بیان اینکه جبهه استکبار و شبکه های معاند دست بدست هم داده اند که انتخابات پرشور نباشد اضافه کرد: نتیجه یک انتخابات پرشور،رییس جمهور قوی برای پیش برد برنامه های داخلی و موضع گیری های بین المللی خواهد بود.

وی با تاکید بر جذب همه علاقمندان به ایران و نظام در انتخابات شرح داد:صدا وسیما صدای گویای نظام است و توقع از این رسانه تبلیغ مشارکت حداکثری است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به مسائل و تنگناهای اقتصادی سال 99 گفت:علیرغم بیکار شدن جمع قابل توجهی با شیوع کرونا، مردم بزرگوارانه و صبورانه همراهی داشته اند و باید قدردان این مردم بود.

حسین خوش اقبال تمرکز جبهه استکبار و شبکه های معاند را ایجاد یاس و ناامیدی از صندوق رای و انتخابات مطرح نمود و گفت: واکنش شبکه های معاند به توافق ایران و چین نشان میدهد که چه توان و انرژی برای ایجاد یاس و ناامیدی گذاشته است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه، بی اهمیت جلوه دادن انتخابات و ناکارآمدنشان دادن مدیران را هدف دیگر رسانه های معاند دانست و گفت:در این شرایط تخریب و سیاه نمایی به ناامیدی و بی اعتمادی مردم از نظام اسلامی خواهد انجامید که باید از آن دوری کرد.

وی با تاکید بر ضرورت امید آفرینی در جامعه اضافه کرد: نشاط افزایی در اقوام موجب تقویت وحدت میشود کما اینکه گاهی یک موسیقی یک لباس و برپایی یک آئین در مشارکت اثرگذار است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 943

به "امیدآفرینی صداوسیما مشارکت در انتخابات را افزایش میدهد، تخریب و سیاه نمایی موجب بی اعتمادی به نظام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدآفرینی صداوسیما مشارکت در انتخابات را افزایش میدهد، تخریب و سیاه نمایی موجب بی اعتمادی به نظام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید