فسادستیزی سرلوحه امور وزارت ارتباطات قرار گیرد

به گزارش لنجان بلاگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، عیسی زارع پور در مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات گفت: استفاده مؤثر از فناوری در همه بخش های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور روان تر کردن فرآیندها، افزایش بهره وری و ایجاد شفافیت از معاون نو توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات مورد انتظار است.

فسادستیزی سرلوحه امور وزارت ارتباطات قرار گیرد

وی با بیان اینکه معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع، حوزه پر چالشی است و مدیریت در این حوزه نیازمند توانمندی ویژه ای است تا بتواند وزارتخانه را باوجود محدودیت هایی چون نیروی انسانی و منابع اقتصادی به سمت دستیابی به اهداف راهنمایی کند، با اشاره به سوابق علمی و اجرایی سجاد بنابی معاون پیشین توسعه سرمایه انسانی و هم هادی اصلان زاده معاون نو این معاونت اضافه نمود: آقای بنابی از نخبگان علمی هستند که با سعه صدر، توان بالا و کار شبانه روزی امور این معاونت را مدیریت کردند. آقای اصلان زاده هم از نخبگان اجرایی هستند که بیش از 15 سال سابقه اجرایی مدیریتی در حوزه های اداری و اقتصادی دارند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به توقعات و انتظارات از معاونت نو توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات، گفت: یکی از مهم ترین انتظارات ما فسادستیزی است که باید سرلوحه کارها باشد. هرچند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از گذشته در این موضوع سربلند بوده است با این حال این فرایند باید ادامه داشته باشد چرا که این مسئله خط قرمز ما است.

وی با تأکید بر ضرورت بازسازی منابع انسانی در ستاد وزارت ارتباطات گفت: ساختار وزارت ارتباطات باید تخصصی تر و با حضور نیروهای نخبه، تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها در سطح کلان از پشتوانه کارشناسی برخوردار گردد.

وزیر ارتباطات در ادامه بر حل مسائل نیروی انسانی ستاد و توابع وزارتخانه و ارتقا سطح معیشت کارکنان تاکید نمود.

زارع پور گفت: یکی از انتظارات مهم از معاون نو توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع استفاده مؤثر از فناوری در همه بخش های وزارت ارتباطات به منظور روان تر کردن فرآیندها، افزایش بهره وری، ایجاد شفافیت و قرار دادن همه تصمیمات در اتاق شیشه ای است.

پیش از سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سجاد بنابی معاون سابق به بیان نکاتی در مورد تجربه حضور در سمت معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع پرداخت و سپس هادی اصلان زاده معاون نو با ابراز خرسندی از حسن اعتمادی که به وی شده ابزار امیدواری کرد که با هماهنگی و همراهی سایر مدیران و در یک حرکت جمعی و تیمی بتواند از عهده مسئولیت به زعم وی بسیار سنگین، سربلند بیرون بیاید.

در سرانجام این نشست، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از سجاد بنابی معاون سابق با اهدای لوحی تقدیر و هادی اصلان زاده را به طور رسمی به اسم معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع معرفی کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 آبان 1400 بروزرسانی: 2 آبان 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1205

به "فسادستیزی سرلوحه امور وزارت ارتباطات قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فسادستیزی سرلوحه امور وزارت ارتباطات قرار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید