دولت ژاپن: صحبت درباره دوران پس از آبه زودهنگام است

به گزارش لنجان بلاگ، سخنگوی ارشد دولت ژاپن امروز (چهارشنبه) گفت، هنوز خیلی زود است که درباره دوره سیاسی بعدی پس از شینزو آبه صحبت گردد چون وی تا سال آینده میلادی هنوز نخست وزیر است.

دولت ژاپن: صحبت درباره دوران پس از آبه زودهنگام است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری رویترز، این صحبت ها از سوی یوشیهیده سوگا، دبیر کابینه ژاپن در بحبوحه نگرانی ها درباره توانایی شینزو آبه، نخست وزیر این کشور در ادامه کارش پس از دو بار بستری شدن در بیمارستان مطرح شده است.

دبیر کابینه ژاپن گفت: هنوز خیلی زود است که درباره دوران پس از آبه حرف بزنیم چون هنوز یک سال از دوران نخست وزیری او مانده است.

عزیمت دوباره آبه به بیمارستان، نگرانی هایی را درباره توانایی او برای ادامه کار به عنوان رهبر ایجاد نموده است؛ آن هم در شرایطی که مسائل پزشکی دارد و با خستگی ناشی از مدیریت بحران کرونا دست و پنجه نرم می نماید.

یکی از آزمایش های شینزو آبه که در روزهای گذشته انجام شد، هفت و ساعت و نیم به طول انجامید و به دنبال آن حدس درباره شرایط جسمانی او به وجود آمد. رسانه های ژاپنی گزارش های مفصلی از سرعت راه رفتن آبه نوشته اند. براساس گزارش نشریه فلش، آبه در تاریخ 6 ژوئیه در دفتر کارش خون استفراغ کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 549

به "دولت ژاپن: صحبت درباره دوران پس از آبه زودهنگام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت ژاپن: صحبت درباره دوران پس از آبه زودهنگام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید