آنالیز یک فوریت طرح منشور کارگروه حسابرسی و نظارت اقتصادی

به گزارش لنجان بلاگ، سخنگوی شورای شهر تهران از آنالیز یک فوریت طرح منشور کارگروه حسابرسی و نظارت اقتصادی اطلاع داد.

آنالیز یک فوریت طرح منشور کارگروه حسابرسی و نظارت اقتصادی

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران در تشریح دستورهای جلسه شانزدهم شورا، گفت: این جلسه با حضور آقای زاکانی شهردار محترم تهران برگزار خواهد شد و در اولین دستور دو فوریت طرح اصلاح تبصره 30ماده واحده بودجه 1400 در مورد بهبود شرایط پوشش بیمه کارکنان شهرداری به منظور ارتقا سطح رفاه آنان مورد آنالیز قرار می گیرد.

وی اضافه نمود: این اقدام می تواند اثر بخشی مناسبی در خدمت رسانی نیروهای خدوم شهرداری تهران به شهروندان عزیز تهرانی داشته باشد و هم در راستای توسعه پایدار نیروی انسانی مثمر ثمر باشد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: آنالیز دو فوریت طرح بهبود شرایط حمل و نقل با بازگشایی مدارس در شرایط کاهش شیوع کرونا دستور دوم این جلسه است. اهمیت این امر از این جهت است که با بالارفتن نرخ واکسیناسیون در تهران و کشور که همزمان بازگشایی مدارس را هم در آبان ماه خواهیم داشت. احتیاج روزافزون به ناوگان حمل و نقل و هم فعال و روان سازی و بالابردن کیفیت حمل و نقل در شهر را باید مورد توجه قرار دهیم.

نادعلی در ادامه گفت: انتخاب یک نفر نماینده شورا جهت عضویت در کارگروه ساماندهی دکل ها،آنتن ها و ایستگاه های ارتباط رادیویی در شهر تهران به پیشنهاد کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورا و هم انتخاب نماینده شورا جهت عضویت در هیات انضباطی با موضوع نظارت بر چگونگی فعالیت ارایه دهندگان خدمات هوشمند مسافر مشمول قانون نظام صنفی کشور از دیگر دستورهای جلسه فردا خواهد بود.

سخنگوی شورا بعلاوه از معرفی یکی از اعضای شورا برای عضویت در شورای هماهنگی و برنامه ریزی با موضوع برنامه عملیاتی ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت اطلاع داد.

نادعلی افزود: پیش از آغاز این جلسه از صبح اول وقت جلسه هم اندیشی با شهردار را هم خواهیم داشت .

وی اضافه نمود: خوشبختانه با اضافه نموده شدن دستور های جلسه شورا برگزاری جلسات به صورت علنی خواهد بود و جلسات هم اندیشی قبل از جلسات علنی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1218

به "آنالیز یک فوریت طرح منشور کارگروه حسابرسی و نظارت اقتصادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز یک فوریت طرح منشور کارگروه حسابرسی و نظارت اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید