تور روسیه ارزان: وقوع حریق در پارکینگ ساختمان مسکونی، نجات بیش از 20 نفر از داخل ساختمان

به گزارش لنجان بلاگ، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در پارکینگ یک ساختمان مسکونی اطلاع داد.

تور روسیه ارزان: وقوع حریق در پارکینگ ساختمان مسکونی، نجات بیش از 20 نفر از داخل ساختمان

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

سید جلال ملکی در گفت وگو با خبرنگاران در این باره اظهار کرد: ساعت 19:21 شب جاری، یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی، در خیابان زهدی در محدوده شرق تهران، به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد. در پی اطلاع این حادثه بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل آتش سوزی یک ساختمان پنج طبقه مسکونی و 15 واحدی بود که طبقه همکف و زیرزمین آن کاربری پارکینگ داشت. در قسمت زیرزمین این ساختمان نیز سه دستگاه خودرو متوقف بود. یکی از این خودرو ها که پژو 206 بود کاملا شعله ور شده و آتش در حال توسعه به اطراف بود. یک دستگاه خودرو تاکسی سمند نیز در مجاورت پژو 206 پارک شده بود که آتش به قسمتهای جلویی آن نیز سرایت نموده بود.

ملکی گفت: مقداری لوازم خانگی و پوشاک نیز در زیرزمین نگهداری می شد که آنها نیز دچار حریق شده بودند؛ همانطور که در حوادث بسیاری مشاهده می گردد معضل نگهداری مواد قابل اشتعال در بسیاری از پارکینگ ها وجود دارد. باید از سوی کارشناسان آنالیز گردد که ابتدا خودرو ها شعله ور شده و حریق به لوازم سرایت نموده بود یا در اثر شعله ور شدن لوازم، خودرو ها نیز شعله ور شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: دود به طبقات بالاتر سرایت نموده و آتش در طبقه زیرزمین به سقف رسیده بود. حرارت بسیار زیاد بود و آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش به طبقات بالا رفتند و بیش از 20 نفر را از ساختمان خارج کردند. سه نفر دچار دودگرفتگی شده بودند که به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

وی در خاتمه گفت: در نهایت حریق اطفا شد و آتش نشانان محل حادثه را به سمت ایستگاه خود ترک کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 فروردین 1401 بروزرسانی: 6 فروردین 1401 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1366

به "تور روسیه ارزان: وقوع حریق در پارکینگ ساختمان مسکونی، نجات بیش از 20 نفر از داخل ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه ارزان: وقوع حریق در پارکینگ ساختمان مسکونی، نجات بیش از 20 نفر از داخل ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید