واکنش تارتار به پیشنهاد پرسپولیس برای جانشینی گل محمدی

به گزارش لنجان بلاگ، مهدی تارتار درباره گذشت نیم فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: از باشگاه پیکان در این مدت راضی بودم، اما از نتایج تیم رضایت نداشتم. من خودم به شخصه راضی نیستم، چون توقعم از بازیکنان و کادرفنی بالاست. می شد در جدول شرایط بهتری داشته باشیم هرچند پیکان در سال گذشته روز آخر در لیگ ماندنی شد.

واکنش تارتار به پیشنهاد پرسپولیس برای جانشینی گل محمدی

به گزارش ایلنا، او ادامه داد: شاید فاصله خیلی زیادی با صدر جدول از نظر امتیازی نباشد، اما جایگاه بالاخره در میانه جدول است. به شخصه انتظارم بیشتر است و باید آنقدر تلاش کنیم که شرایط بهتری داشته باشیم.

سرمربی پیکان درباره شایعات پیرامون پیشنهادات از باشگاه های لیگ رجحان در نیم فصل اول گفت: من در هفته دوم بعد از اینکه تیم را شناختم به نوعی استعفا کردم، چونکه احساس کردم نمی توانم فلسفه کاری ام را در این تیم پیاده کنم. طبق آماری که ما از سال های گذشته داریم، تیم ما طوری بود که همیشه در بخش مالکیت توپ و موقعیت سازی جزو تیم های خوب بود. روی این حساب که خودمان تیم را نبسته بودیم و فقط بیست درصد تیم با نظر ما در روز های آخر به پیکان اضافه شدند، تصمیم دریافت که دست باشگاه را باز بگذارم و بخوانم جدا شوم.

او ادامه داد: باشگاه مخالفت کرد و بالاخره ما هم ماندیم و به وظایف مان عمل کردیم. رفته رفته به نیم فصل رسیدیم و در این مدت پیشنهاداتی به دستم رسید که به باشگاه واگذار کردم تا آن ها تصمیم گیری کنند. در حال حاضر هم به کارمان ادامه می دهیم و باشگاه هم همکاری می کند که تیم مان را تقویت کنیم هرچند جذب بازیکن در نیم فصل سخت است، اما تلاش داریم که تیم خودمان را تقویت کنیم.

تارتار همینطور درباره پیشنهاد پرسپولیس هم گفت: این را باید بگویم که امسال از پرسپولیس پیشنهاد نداشتم. این شایعه همیشه در فضای مجازی بود و خودم قویا تکذیب کردم. این شایعات همیشه موجود بوده، اما هیچوقت از پرسپولیس پیشنهاد نداشته ام.

مهدی تارتار درباره نقدها از پرتاب اوت دستی های تیمش توسط نادر محمدی گفت: از نظر من، تاکتیک تیم ها به خودشان مربوط است و به هیچ کس دیگری ارتباط ندارد. خیلی از مربیان محترمانه راجع به تیم ما صحبت کردند که از آن ها تشکر می کنم. به طور مثال یحیی گل محمدی و حمید مطهری که به تیم ما احترام گذاشتند. به نظرم همه مربیان و آنالیزور ها هم باید این کار را بکنند، به هیچ تیمی ربط ندارد که یک تیم دیگر چطور بازی می کند. هر تیمی با داشته هایش تاکتیک هایش را اتخاذ می کند.

او با اعلام پیشنهادات لیگ رجحان به محمدی اضافه کرد: خیلی از این تیم هایی که گیر می دهند و درباره پرتاب اوت ما نظر می دهند برای جذب نادر محمدی اقدام کرده اند. بازیکن ما از تیم های خیلی خوب پیشنهاد دارد البته بازیکن ما باید بداند که این پیشنهادات نباید روی عملکرد او تاثیرگذار باشد و با تمرکز باید به کارش ادامه بدهد.

تارتار در واکنش به فسخ قرارداد شهریار مغانلو در پرتغال و پاسخ به این سوال که پیکان شرایط جذب این بازیکن را دارد یا خیر، گفت: ما شرایطش را نداریم، ما به اندازه ای بودجه نداریم که مغانلو را جذب کنیم.

سرمربی پیکان درباره اهداف این تیم در نیم فصل دوم همچنین مطرح کرد: ارتقا تیم از نظر رده بندی و کسب بهترین نتیجه اهداف ماست. به دنبال این هستیم که جایگاه آبرومندانه ای داشته باشیم. همه می دانند که بودجه ما محدود است و به جرات می گویم که ما جزو سه تیم ارزان لیگ هستیم. مستندات این را می گویند و امیدواریم که نتایج موفقیت آمیزی به دست بیاوریم.

تیم های ما طی سال های اخیر برابر تیم های بزرگ کم نگذاشتند و بازی های خوبی هم اجرا کردند. اگرچه تیم پیکان را خودمان نبسته بودیم از شرایط راضی نبودم، اما تلاش می کنیم که در نیم فصل دوم به مراتب بهتر عمل کنیم.

تارتار درخصوص حضور در بازی یادبود مرحوم مهرداد میناوند و علی انصاریان هم گفت: باید از علی کریمی، خداداد عزیزی، بهنام ابوالقاسم پور تشکر کنم. این عزیزان خیلی انرژی و زحمت برای این دو عزیز از دست رفته کشیدند و جای تشکر دارد، چون کار بسیار ارزشمندی بود. یاد علی و مهرداد باید همیشه در یاد ما بماند. خیلی مظلومانه ما را ترک کردند و همه تحت تاثیر قرار دریافتد.

تارتار درباره شانس علی کریمی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: علی کریمی از جنس فوتبال است و ما از حضور او استقبال می کنیم. شجاعت او قایل تحسین است و کار خوبی انجام داده و فکر نمی کنم که اشتباه باشد. سه عزیز دیگری که در انتخابات شرکت کرده اند هم افراد باتجربه ای هستند. امیدوارم بهترین فرد انتخاب شود و فوتبال ما را از این جایگاهی که ایستاده ایم بالاتر ببرد. همه فوتبالی ها درخواست دارند رئیس آینده فدراسیون به گونه ای رفتار کند که افراد شایسته در پست ها جای داشته باشند. امید داریم ارتباطات در پیشرفت آدم ها در فدراسیون تاثیر نداشته باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 876

به "واکنش تارتار به پیشنهاد پرسپولیس برای جانشینی گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تارتار به پیشنهاد پرسپولیس برای جانشینی گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید