سیدعباسی: پرسپولیس قابل احترام است اما حریفی سخت برای آن خواهیم بود، بعضی مسائل فوتبال خراسان را ویران می نماید

به گزارش لنجان بلاگ، سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد تأکید کرد، بعضی از اختلاف نظرها و عدم حمایت ها باعث ویران شدن فوتبال خراسان می گردد.

سیدعباسی: پرسپولیس قابل احترام است اما حریفی سخت برای آن خواهیم بود، بعضی مسائل فوتبال خراسان را ویران می نماید

به گزارش خبرنگاران از مشهد مقدس، داوود سیدعباسی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل پرسپولیس گفت: تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان پنج دوره اخیر لیگ برتر است و متشکل از بازیکنان و کادر فنی خوبی که نتایج شان در چند وقت اخیر نشان می دهد چه شرایط خوبی دارند. ما هم بعد از بازی با سپاهان در مشهد تمرینات را خوبی پشت سر گذاشتیم و امیدواریم که فردا بتوانیم مقابل پرسپولیس بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

وی درباره زد و خورد در رختکن تیمش توضیح داد: من نمی دانم منظورتان از درگیری و زد و خورد چیست. اصلاً این طور نبود. اعضای کادر تدارکات ما با هم جر و بحث داشتند که همان زمان هم برخورد شد و اصلاً درگیری نبود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص محروم و مصدومان تیمش در ملاقات مقابل پرسپولیس توضیح داد: محمدرضا فلاحیان و ابوالفضل عکاشه و به احتمال خیلی زیاد ابوذر صفرزاده را مقابل پرسپولیس نخواهیم داشت. این بازیکن دو روز است که مریض بوده و با تیم تمرین ننموده است.

سیدعباسی راجع به اینکه پیش از این گفته بود کادر فنی خط قرمز من است و همین طور بازگشت میلاد فراهانی به تیم، اظهار داشت: من در این مورد پیش از این هم گفته ام. چند تا از بازیکنان تیم شب قبل از بازی با سپاهان با من صحبت کردند. من خودم فوتبالیست بودم و خیلی از اتفاقات بدتر هم افتاده و بازیکن به تیم برگشته است. من بعد از بازی با سپاهان که آقای سنگچولی نیامد، با او صحبت و داستان را برایش تعریف کردم و او هم قبول کرد و همانجا قرار بر این شد که به تیم برگردد و کار را ادامه دهیم. البته فردای آن روز سنگچولی برنگشت و من به نظرش احترام می گذارم. او دوست خوب من است و من سعادت نداشتم که کار را با او ادامه دهم. امیدوارم که این موضوع تصمیم خودش باشد و خودش این انتخاب را نموده باشد.

وی ادامه داد: برای بازیکنان ما این سؤال پیش نمی آید که چرا ما باید در ورزشگاه ثامن بازی کنیم، ولی دو تیم دیگر در ورزشگاه امام رضا (ع) بازی نمایند؟ این مسائل نشان می دهد که تعامل وجود ندارد، موضوعی که به فوتبال خراسان لطمه می زند. من افتخار این را داشتم که دو سال در ابومسلم بازی کنم. آن زمان هم از ابومسلم حمایت نشد، ولی رسانه ها و مردم پشت تیم بودند. سال اولی که من ابومسلم بودم یک بازی ماندگار با ملوان داشتیم که هفته آخر در لیگ ماندیم. من در مشهد توانستم به عنوان مربی یک تیم در جام باشگاه های آسیا حضور داشته باشم. اینجا در پی مقصر نیستم و نمی دانم مقصر چه کسی است. فقط واقعیت را می گویم و نمی خواهم دروغ بگویم. به نظر من این مسائل فوتبال خراسان را ویران می نماید.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در پاسخ به این پرسش که بدهی این باشگاه به ورزشگاه امام رضا (ع) پرداخت شده است که توقع برگزاری بازی های تیمش در این ورزشگاه را دارد، گفت: حتی برای بازی با گل گهر سیرجان هم پول ورزشگاه پرداخت شده است، ولی گفتند شورای تأمین اجازه برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) را نمی دهد، یعنی بحث آنها بدهی باشگاه نبوده است.

سیدعباسی در پاسخ به این سؤال که حذف پرسپولیس از آسیا روی بازی این تیم تأثیر خواهد گذاشت؟، اظهار داشت: این موضوع جای تأسف دارد، ولی اصلاً این چیزها در نحوه بازی پرسپولیس تغییر ایجاد نمی نماید. ما هم به چنین چیزی فکر نمی کنیم. پرسپولیس تیمی کاملاً آماده و خوب است. من زمانی که بازی می کردم وقتی پا به زمین می گذاشتم همه چیز یادم می رفت و این موضوع صد درصد درباره پرسپولیس هم صدق می نماید و انتظار یک بازی سخت را مقابل پرسپولیس داریم. ما هم آماده هستیم و امیدواریم که فردا بتوانیم بازی قابل قبولی انجام دهیم.

وی درباره جدایی هشت نفر از عوامل پدیده از جمله تدارکات این تیم، توضیح داد: اصلاً راجع به این موضوع هیچ خبری ندارم و الان شنیده ام.

سیدعباسی در خصوص اینکه آیا تیمش مقابل پرسپولیس از پیش بازنده است، چرا که بازیکنانش در بازی های اخیر انگیزه ای نداشتند، گفت: ما مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده نیستیم. به گذشته تیم خودمان باز می گردیم که در بازی با صنعت نفت آبادان، یک بازی خوب و پایاپای داشتیم. کمبودهایی در تمام پست ها داریم که به طور مثال شاید در یک پست هشت یا 9 بازیکن آماده داریم، اما در یک پست فقط یک بازیکن در اختیار ماست. سخت است که بعد از پنج بازی، بازیکنی هر پنج روز 90 دقیقه بازی می نماید، اما چاره ای نداریم. مقابل نفت بازی قابل قبولی داشتیم و حداقل امتیاز حق مان بود. ما مقابل استقلال ملاثانی بازی کردیم و بردیم و بعد مقابل پیکان هم بازی خوبی داشتیم که سه امتیاز آن بازی حق ما بود، اما بدشانسی آوردیم. بازیکنان ما تمام توان خود را گذاشته اند و آنچه در آنها می بینیم انگیزه است نه بی انگیزگی. باید از آنها تشکر کنم. همه بازیکنانم همکاری می نمایند که از تمام آنها راضی هستم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده اظهار داشت: عملکرد تیم ما با توجه به بضاعتی که داریم، خوب بوده است و نمی توان انتظار داشت مقابل تیم های پرمهره ای مثل استقلال و سپاهان بیشتر از این توان بگذاریم. بازیکنان ما تمام توان خود را گذاشتند و از نزدیک شاهد تمام توان بازیکنانم بودم. با این حال عملکرد ما را در آن سه بازی مقایسه کنید که از صنعت نفت تا پیکان چه تفاوتی داشتیم. قرعه ما در این شش بازی هم سخت بوده است و هر طور می خواستید قرعه کشی کنید، اینطور نمی شد. به توانایی بازیکنان مان اعتماد داریم و یکسری مسائل وجود دارد که می خواهیم آن را ترمیم کنیم و بازی به بازی جلو می رویم. تیم پرسپولیس هم خیلی قابل احترام است، اما فردا حتماً حریف سختی برای آنها خواهیم بود.

سیدعباسی درباره اینکه حمیداوی گفته بود اگر تیم پدیده در نیم فصل اول بین 10 تیم نخست قرار نگرفت تیم را به استان هبه می نماید و حالا هم خودش در مشهد حاضر نمی گردد تا جوابگو باشد، گفت: این را باید از خودشان بپرسید. آن زمان که می گویید، اگر صد اتفاق مهم را جلوی من می گذاشتند و می گفتند مهمترین اتفاق از بین آنها کدامیک خواهد بود و شهر خودرو (پدیده) هم بین آنهاست، احتمالاً می گفتم صدمین اتفاق شهر خودروست. آدم از فردای خودش هم خبر ندارد و اصلاً نمی دانستم آن زمان چه اتفاقی در تیم در جریان است.

وی در واکنش به این مسئله که باشگاه بخش رسانه ای فعالی هم ندارد و سیدمهدی سیدصالحی هم در پاسخ به سؤالات می گوید سؤالات هدف دار است و آیا شما از این مسئله اطلاع دارید که تیم هبه خواهد شد یا نه، گفت: خیر، من آن زمان هیچ سمتی در تیم نداشتم و فکر کنم دو ماه بعد از بازی طرفدار به تیم آمدم. در بدو ورود به مشهد هم گفتم، تنها سالی بود که از شرایط تیم خبر نداشتم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره شرایط حضور سنگچولی در این تیم و اینکه آیا تصمیم گیری درباره این اتفاق به بعد از بازی با فولاد و عبور از نیم فصل موکول می گردد، گفت: هنوز تصمیمی نگرفتیم، اما خیلی سریع تر بعد از بازی فولاد تصمیم می گیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1400 بروزرسانی: 25 بهمن 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1323

به "سیدعباسی: پرسپولیس قابل احترام است اما حریفی سخت برای آن خواهیم بود، بعضی مسائل فوتبال خراسان را ویران می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدعباسی: پرسپولیس قابل احترام است اما حریفی سخت برای آن خواهیم بود، بعضی مسائل فوتبال خراسان را ویران می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید