نخستین جلسه دفاع از سرانجام نامه به صورت مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار گردید

به گزارش لنجان بلاگ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر از برگزاری نخستین جلسه دفاع از سرانجام نامه به صورت برخط (آنلاین) اطلاع داد.

نخستین جلسه دفاع از سرانجام نامه به صورت مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار گردید

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

افشین صالحی در تبادل نظر با خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران در بردسیر با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر به منظور کاهش شیوع ویروس کرونا، همه فعالیت های آموزشی خود را به صورت غیرحضوری و برخط(آنلاین) در بستر اینترنت انجام می دهد، اظهار کرد: نخستین جلسه دفاع از خاتمه نامه به صورت برخط(آنلاین) در این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

وی اضافه نمود: دانشگاه آزاد اسلامی با شعارآموزش تعطیل نیست با برگزاری کلاس های آموزشی، امتحانات پیان ترم و جلسات دفاع از خاتمه نامه به صورت آنلاین نقش مهمی در رشد علمی کشور و کاهش انتشار ویروس کرونا ایفا کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی، تهدید ویروس کرونا را به فرصت تبدیل کرد، گفت: همه دانشجویان از سراسر کشور از فرصت ادامه تحصیل در این شرایط سخت بهره مند شدند.

صالحی با خاطرنشان کردن اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد بستر مناسب سخت افزاری و نرم افزاری برای آموزش مجازی 700 هزار دانشجو در سراسر کشور، رتبه نخست دنیا را در این زمینه کسب نموده، ادامه داد: پیش از این، تعداد آموزش مجازی در دنیا حدود 300 هزار دانشجو بوده که دانشگاه آزاد اسلامی توانست برگ زرین دیگری در کارنامه پرافتخار خود بیفزاید.

وی با قدردانی از پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری کلاس های آنلاین مطرح نمود: دانشگاه آزاد اسلامی همان گونه که پیش از شیوع ویروس کرونا، عنوان عظیم ترین دانشگاه حضوری دنیا را کسب نموده بود، در شرایط فعلی نیز رتبه نخست دنیا را در آموزش مجازی به دست آورده است.

4121/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 588

به "نخستین جلسه دفاع از سرانجام نامه به صورت مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین جلسه دفاع از سرانجام نامه به صورت مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید