فیلم اظهار نظر عجیب مراد برقی سینمای ایران درباره گلزار !

به گزارش لنجان بلاگ، خبرنگاران: صحبت های جنجالی و متفاوت بازیگر مرد مشهور درباره معروفیت و رکورد شکنی محمدرضا گلزار در تاریخ سینمای ایران را ببینید.

فیلم اظهار نظر عجیب مراد برقی سینمای ایران درباره گلزار !

محمدرضا گلزار از سوپراستارهای ایران است. طرفداران محمدرضا گلزار از سال ها قبل تا امروز همچنان حضور فعال دارند. محمدرضا گلزار در خودروهای لاکچری متنوعی دیده می شود. جالب است که مردم و طرفدارانش به استقبال محمدرضا گلزار در هرجا که حاضر شود می فرایند. محمدرضا گلزار رکورددار تاریخ ایران است.

به گزارش خبرنگاران، صحبت های بی سابقه اصغر سمسارزاده بازیگر پیشکسوت مشهور به مراد برقی سینمای ایران درباره محمدرضا گلزار بازیگر مرد مشهور و جنجالی را ببینید.

او می گوید که محمدرضا گلزار قابل احترام است و همگی باید به او احترام بگذاریم و دلیل آن هم این است که مثل او در تاریخ سینمای ایران وجود نداشته است. البته ایشان رضا عطاران را هم از این دایره جدا کردند تا صحبتشان به حقیقت نزدیک تر باشد.

کارهای خیر محمدرضا گلزار

گلزار خیلی رک کارهای خیری که انجام می دهد را معرفی می کند و دلیل آن را تبلیغ کار خیر و نیکی کردن می داند و می گوید این کارها ریا نیست. فارغ از اینکه گلزار چقد کمک می کند و چقدر اهل کارهای خیر است او یک هنرمند بسیار پولدار است که در زمینه های مالی مختلف در حال فعالیت است ! محمدرضا گلزار محبوب و لاکچری سوار خوشگل : محمدرضا گلزار زندگی بسیار لاکچری دارد. او فعال در زمینه خودروهای لاکچری و فوق لوکس است که چندین میلیارد قیمت دارند. همچنین چندین مرکز خدمات دهی به ماشین های لوکس راه اندازی کرده است. برخی تصاویر و فیلم ها نشان دهنده این است که او در خارج کشور هم خودروهای سوپر اسپورت مثل بوگاتی خریده است. هرچند بر سر اینکه به محمدرضا گلزار سوپر استار بگوییم یا نه اختلافات زیادی است و مردم همیشه نسبت به این جمله واکنش تند نشان می دهند ولی آنچه که می خواهیم بگوییم این است که گلزار به لحاظ مالی و فعالیت های مالی در میان هنرمندان واقعا یک سوپر استار است ! محمدرضا گلزار زندگی بسیار لاکچری دارد. او فعال در زمینه خودروهای لاکچری و فوق لوکس است که چندین میلیارد قیمت دارند. همچنین چندین مرکز خدمات دهی به ماشین های لوکس راه اندازی کرده است. برخی تصاویر و فیلم ها نشان دهنده این است که او در خارج کشور هم خودروهای سوپر اسپورت مثل بوگاتی خریده است. زندگی لاکچری و لوکس محمدرضا گلزار همیشه مورد انتقاد همکاران او بوده است اما آنچه بیشتر از همه چی برای او حاشیه درست کرده است ورود او به مجری گری و خوانندگی ست. با اینکه محمدرضا گلزار خودش قبلن عضو گروه موسیقی بوده است ولی خوانندگان زیادی به او حمله کرده اند و خواندن او را مسخره می کنند.

محمدرضا گلزار در دنیای خودرو

یکی از آرزوهای محمدرضا گلزار از وقتی که پژو 405 داشته خودروهای لوکس و لاکچری بود و اینکه روزی بتواند خودروسازی داشته باشد ! گلزار فقط یک (بازیگر ، مجری ، خواننده) نیست او حالا یک فعال بازار خودرو هم هست : محمدرضا گلزار زندگی بسیار لاکچری دارد. او فعال در زمینه خودروهای لاکچری و فوق لوکس است که چندین میلیارد قیمت دارند. همچنین چندین مرکز خدمات دهی به ماشین های لوکس راه اندازی کرده است. برخی تصاویر و فیلم ها نشان دهنده این است که او در خارج کشور هم خودروهای سوپر اسپورت مثل بوگاتی خریده است. او این امید را دارد که در آینده یک خودروسازی (ساخت خودروهای لوکس و سفارشی) داشته باشد.

کدام بازیگران از محمدرضا گلزار حمایت کرده اند؟

محمدرضا گلزار در میان همکارانش کم دشمن ندارد ! می گوییم دشمن چرا که واقعا خیلی ها چه خوانندگان و چه بازیگران با سوپراستار بودن محمدرضا گلزار به شدت مخالف هستند و می گویند او یک فرد معمولی است. در میان بازیگران علاوه بر سحر قریشی خانم الهام حمیدی هم که بازیگر شناخته شده و قدیمی و معروفی است به سوپر استار بودن محمدرضا گلزار اشاره کرده است. الهام حمیدی بازیگر زن مشهور و تقریبا بی حاشیه درباره ستاره های سینمای ایران که می گوید : به نظر من خانم نیکی کریمی و آقایان رضا گلزار و رادان جزو سوپراستارهای انگشت شمار سینمای ایران هستند. الهام حمیدی ادامه می دهد : اما آنچه که می خواهم بگویم، این است که ما در ایران ستاره سازی را نمی دانیم! در واقع روش ستاره سازی مان اشتباه است، وگرنه بازیگران زیادی داریم که مستعد سوپراستار شدن هستند، اما فضا و عرصه را برایشان باز نمی کنیم یا نمی گذاریم که به این مرحله برسند. جالب است بدانید که در آن طرف بازیگران زیادی هستند که با سوپر استار بودن محمدرضا گلزار مخالف هستند. برخی از آنها صحبت کرده اند و برخی از آنها هم نیش و کنایه زده اند.

ثروت افسانه ای محمدرضا گلزار

بازیگری که حالا تبدیل به یک سوپر من مالی شده است : سلبریتی های زیادی در ایران به معروفیت رسیدند و با استفاده از معروفیت خود کسب و کارهایی را راه اندازی کردند و به ثروت رسیدند اما فعالیت های مالی محمدرضا گلزار کاملا فرق دارد. او برای فعالیت مالی هر روز به گونه ای عمل می کند و می جنگد انگار همین یک شغل برایش مانده (یعنی در هر زمینه ای که وارد می شود فوق العاده جدی و تخصصی عمل می کند).

محمدرضا گلزار حالا تبدیل به یک برند شده است، برندی با چند میلیون طرفدار که به هر حوزه ای که دوست دارد وارد می شود، خودرو ، موبایل، خوانندگی ، مجری گری و ... او تا طرفداران دو اتیشه خودش را دارد گلزار فقط یک (بازیگر ، مجری ، خواننده) نیست او حالا یک فعال بازار خودرو هم هست : محمدرضا گلزار زندگی بسیار لاکچری دارد. او فعال در زمینه خودروهای لاکچری و فوق لوکس است که چندین میلیارد قیمت دارند. همچنین چندین مرکز خدمات دهی به ماشین های لوکس راه اندازی کرده است.

منبع: رکنا
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1258

به "فیلم اظهار نظر عجیب مراد برقی سینمای ایران درباره گلزار !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم اظهار نظر عجیب مراد برقی سینمای ایران درباره گلزار !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید