فورتنایت میزبان فیلم های کریستوفر نولان می گردد

به گزارش لنجان بلاگ، یک ماه پس از نمایش انحصاری تریلر فیلم Tenet در بازی فورتنایت، در حرکتی عجیب تر قرار است تعدادی از فیلم های کریستوفر نولان در فوتنایت به نمایش در بیایند. آدینه شب، بازی فورتنایت در ساعتی معین آغاز به پخش یکی از سه فیلم انتخاب شده نولان خواهد نمود.

فورتنایت میزبان فیلم های کریستوفر نولان می گردد

طی این رویداد فورتنایت که Movie Nite نام گرفته، قرار است روی صفحه نمایشی بسیار عظیم در نقشه بازی، یکی از سه فیلم بتمن شروعمی نماید، اینسپشن و پرستیژ اکران گردد. شروع فیلم برای روز ساعت 4:30 صبح به وقت ایران برنامه ریزی شده است.

فیلم نمایش داده شده با توجه به کشوری که در آن مشغول بازی کردن فورتنایت هستید، انتخاب می گردد. بازی کننده های امریکای شمالی شاهد فیلم اینسپشن خواهند بود. در انگلستان و کانادا فیلم پرستیژ پخش می گردد و در بقیه جهان فیلم بتمن شروع می نماید به نمایش در می آید.

جزیره Party Royale بازی صفحه نمایشی دارد که پیش از این هم برای کنسرت های مختلف و نمایش همان تریلر Tenet استفاده شده بود. مثل دیگر رویدادهای فورتنایت، بازی کننده ها می توانند هر وقت که می خواهند پای نمایش فیلم بنشینند. البته بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که فیلم در زمان تعیین شده شروع می گردد و چه شما مشغول دیدن آن باشید و چه نباشید، ادامه پیدا می نماید.

فورتنایت کم و بیش به پلتفرمی عظیم برای نمایش فیلم و برگزاری کنسرت تبدیل شده است؛ یک پلتفرم مجازی که مخصوصا در دوره فعلی تعطیلی سینماها و کنسرت ها، حسابی به مذاق شرکت ها خوش آمده است. فورتنایت صدها میلیون نفر بازی کننده دارد و شرکت های مختلف برای ورود به این بازی با یکدیگر به رقابت عظیمی می پردازند.

هر دو شرکت دی سی و مارول پای شان به فورتنایت باز شده است و دیزنی هم همکاری بلند و بالایی با اپیک گیمز دارد، در نتیجه بعید نیست رویدادهای نمایش فیلم در فورتنایت به موضوعی معمول تبدیل شوند.

یک بار دیگر اشاره می کنیم که زمان شروع فیلم برای بامداد روز شنبه ساعت 4:30 صبح برنامه ریزی شده است.

منبع: پالی گان

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 452

به "فورتنایت میزبان فیلم های کریستوفر نولان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فورتنایت میزبان فیلم های کریستوفر نولان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید