ساخت مترو پردیس از سرانجام سال ، مسکن مهر با کیفیت بالا ساخته می گردد

به گزارش لنجان بلاگ، معاون وزیر راه و شهرسازی از شروع ساخت مترو شهر جدید پردیس از سال جاری اطلاع داد و گفت: ساخت واحد های مسکن مهر این شهر با کیفیت بالایی در حال اجرا است.

ساخت مترو پردیس از سرانجام سال ، مسکن مهر با کیفیت بالا ساخته می گردد

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد حریق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، حبیب الله طاهرخانی اظهار کرد: با وجود این که تامین زیرساخت ها و خدمات مسکن مهر پردیس، دارای ویژگی های خاص، توپوگرافی ویژه و نیازمند صرف هزینه و زمان زیادی است، خوشبختانه فعالیت ها با تمام توان در حال اجرا است تا پروژه ها سال جاری به سرانجام برسد.

وی با بیان اینکه سازندگان بدعهد را به ساختار قضایی معرفی و خلع ید کردیم تا پیمانکار ان جدید جایگزین شوند، اضافه کرد: سال جاری افتتاح عظیمی در شهر جدید پردیس خواهیم داشت و بخش زیادی از واحد های مسکونی را به مردم تحویل خواهیم داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ساخت واحد های مسکونی با کیفیت بالایی در حال اجرا است، توضیح داد:: در بعضی پروژه ها که به دلیل بی توجهی پیمانکاران، اشکالاتی وجود داشت نیز ایرادات در حال برطرف هستند تا واحد های مسکونی با کیفیت به مردم تحویل گردد؛ اقدامات مربوط به محوطه سازی، پیاده روسازی و جدول گذاری نیز با با توجه به حساسیتی که وجود دارد در حال اجرا است و در مجموع یک کار عظیم در پردیس در حال اجرا است.

طاهرخانی به مترو پردیس اشاره نمود و گفت: مطالعات امکان سنجی راستا، شامل نقشه های اجرایی به صورت کامل صورت گرفته است و این پروژه در بودجه سنواتی به صورت مشارکتی اجرا خواهد شد. در این چارچوب، فرآیند مذاکرات و معین برآورد ها و چارچوب مشارکت در سازمان برنامه و بودجه در حال اجرا بوده و به زودی مصوبه هیئت وزیران برای شروع عملیات اجرایی اخذ می گردد.

وی با بیان این که مترو پردیس در یک بازه زمانی 4 ساله ساخته می گردد، یادآور شد: عملیات اجرایی این پروژه سال جاری با هزینه حدود 4300 میلیارد تومانی آورده شریک، منابع شرکت عمران و اعتبارات دولتی شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 537

به "ساخت مترو پردیس از سرانجام سال ، مسکن مهر با کیفیت بالا ساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت مترو پردیس از سرانجام سال ، مسکن مهر با کیفیت بالا ساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید