خبرنگاران اولیاء دانش آموزان گیلان برای ثبت سفارش کتاب های درسی اقدام نمایند

به گزارش لنجان بلاگ، رشت - خبرنگاران- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی 1401- 1400 از امروز یکشنبه شروع شده و اولیاء در این استان برای ثبت سفارش کتاب های درسی فرزندان خود اقدام نمایند.

خبرنگاران اولیاء دانش آموزان گیلان برای ثبت سفارش کتاب های درسی اقدام نمایند

محمد رحمتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: فرآیند ثبت سفارش کتاب های درسی تمامی دانش آموزان به جز کلاس های اول، هفتم در دوره اول متوسطه و دهم دوره دوم متوسطه از امروز شروع شده است.

وی خاطر نشان کرد: اولیاء دانش آموزان برای ثبت نام با مراجعه به پایگاه اینترنتی irtextbook.ir یا irtextbook.com با اطلاعات شناسنامه ای و کدملی به فرض قبولی در پایه مشغول به تحصیل فرزندشان، نسبت به ثبت سفارش و خرید اینترنتی اقدام نمایند.

رحمتی بیان داشت: ثبت سفارش و خرید اینترنتی کتاب های درسی پایه اول ابتدایی، هفتم و دهم سال تحصیلی 1401 - 1400 از ششم تیرماه امکان پذیر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان یادآور شد: در این مدت برای دانش آموزانی که از یک مدرسه به مدرسه یا به شهر دیگری انتقال یافت، فرصتی از 12 تیر برای مراجعه به پایگاه به نشانی یاد شده در نظر گرفته شد تا اطلاعات دانش آموز ویرایش و کتاب ها به موقع دریافت گردد.

استان گیلان دارای افزون بر 368 هزار دانش آموز است.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 952

به "خبرنگاران اولیاء دانش آموزان گیلان برای ثبت سفارش کتاب های درسی اقدام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اولیاء دانش آموزان گیلان برای ثبت سفارش کتاب های درسی اقدام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید