لقب بهشت خیرین شایسته بابل است، حضور خیرین بر روح و جان کادر درمان اثر گذار است

به گزارش لنجان بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران-دکتر عمادی از ایجاد اداره ویژه امور خیرین و نگاه خاص به این حوزه در دانشگاه اطلاع داد و گفت: ظرفیت موجود بابل در حوزه خیرین با بسیاری از استان های بزرگ برابری می نماید .

لقب بهشت خیرین شایسته بابل است، حضور خیرین بر روح و جان کادر درمان اثر گذار است

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران ردشهرستان بابل:، دکتر سید ناصرعمادی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل در جمع اعضای هیات مدیره بنیاد نیکوکاری سلامت گفت: در بابل اقدامات ارزشمندی در حوزه سلامت اجرا شده است و ظرفیتی که در این شهر در حوزه خیرین وجود دارد هم رتبه بسیار از استانهای بزرگ کشور است .

وی بیان داشت: براستی لقب بهشت خیرین برای بابل شایسته است، مردم نیکوکار بابل با دل ها و فکرهای بزرگ، کارهای بزرگی را برای این شهر و استان انجام داده اند که قابل تقدیر است .

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل اذعان داشت: حضور خیرین علاوه بر زیباسازی، توسعه و ظاهر مرکز، بر روح و جان پرسنل و کادر نیز تاثیر گذار خواهد بود و این نیکی و سخاوت به همه سرایت میکند .

وی با اشاره به اینکه چراغ نیکوکاری در بابل همچنان روشن و پرفروغ است، گفت : از نیکوکاران تقاضا داریم در حوزه آموزش و پژوهش پزشکی نیز ورود پیدا نمایند؛ چراکه حوزه پیشگیری و آموزش نیز نیازمند حمایت است و باید در این زمینه توجه شود که تحقیقات و پژوهش کاربردی شوند و مسئله ای را از مسائل مردم را حل نمایند

دکتر عمادی اضافه کرد: هدف سازمانهای خیریه سلامت، تشویق نیکوکاران جهت حضور در عرصه سلامت، تسهیل کار آنها و رفع کردن مسائل و موانع اداری است که باید همکاری های لازم به وسیله دانشگاه و موسسات و نیکوکاران در بالاترین سطح ممکنه انجام شود .

این مسئول با اشاره به اینکه دانشگاه تمام کوشش خود را جهت انجام تعهدات خود در تفاهم نامه ها به کار خواهد بست، گفت: سعی داریم در آینده نزدیک معاونت خیرین در دانشگاه را راه اندازی کنیم و همکاران باید در تمامی مراکز اهتمام ویژه ای به حوزه خیرین داشته باشند و در سریعترین زمان ممکن امورات مربوط به آنها را به خاتمه برسانند .

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به اینکه اقدامات موثر بنیاد نیکوکاری سلامت برای شهر به یادگار خواهد ماند، اذعان داشت : بنیاد نیکوکاری سلامت شهرستان بابل از کارا ترین و اجرایی ترین سازمان های مردم نهاد در بابل در حوزه سلامت می باشد و اقدامات بزرگ این بنیاد در 12 سال گذشته تا به امروز موجب خیر و برکت زیادی برای مردم عزیز این شهر و استان شده است.

اعتماد همشهریان سرمایه اصلی بنیاد نیکوکاری سلامت است:

دکترتمدنی رئیس هیات مدیره بنیاد نیکوکاری سلامت بابل ضمن تبریک به دکتر عمادی بابت انتصاب ایشان به سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: این بنیاد از زمان تاسیس تا به امروز ارتباط تناتنگی با دانشگاه و نیکوکاران داشته و توانسته با لطف خداوند، اعتماد همشهریان را در راستای ورود به حوزه خیرین کسب کند که این اعتماد سرمایه اصلی بنیاد نیکوکاری سلامت است .

وی ادامه داد: راه اندازی بخش پیوند مغز و استخوان بیمارستان بچه ها امیرکلا، بخش جراحی فک و صورت بیمارستان شهید، تهیه ده ها دستگاه دیالیز برای بیمارستان بابل، تهیه دستگاه اندو سونوگرافی برای بیمارستان روحانی ، تهیه سونوگرافی، اسپیلت، مانیتور، مبل تخت شو، ونتیلاتور، هولتر قلبی و .... برای بیمارستانهای شهر گوشه ای از اقدامات این بنیاد با یاری نیکوکاران می باشد .

دکتر تمدنی بیان داشت: از دیگر اقدامات ارزشمند می توان به راه اندازی تنها بیمارستان دندانپزشکی شمال کشور با عنوان مادر شهیدان شعبانزاده اشاره نمود که این مرکز با همت حاجیه خانم لیلا عالی مقام مادر شهیدان مسعود و مهدی شعبان زاده در محل کلینیک امید سابق راه اندازی شد و از مزیت های آن علاوه بر خدمت رسانی به مردم عزیز منطقه، مقدمات راه اندازی رشته فلوشیب فوق تخصصی دندان پزشکی در بیهوشی اطفال و بزرگسال خواهد شد .

مرکز جامع دیالیز به زودی راه اندازی می شود/ تسریع در انجام امورات خیرین موجب دلگرمی نیکوکاران می شود

در ادامه دکتر علی شافی مدیر عامل بنیاد نیکوکاری سلامت بابل گفت: از سرپرست دانشگاه تقاضای تسریع در ارائه انجام تعهدات دانشگاه را داریم تا موجبات دلگرمی نیکوکاران و بعلاوه شروع پرژه های دیگر به وسیله آنان را موجب می شود .

وی بیان داشت: در حال حاضر 5 پروژه بزرگ با همت خیرین در شهرستان بابل در حال اقدام و انجام می باشد که هر کدام از این پروژه ها ظریفت بالایی در تامین سلامت مردم عزیز شهر و استان خواهد داشت .

مدیر عامل بنیاد نیکوکاری سلامت بابل اضافه کرد: مرکز جامع دیالیز در سه طبقه با زیربنای سه هزار مترمربع به همت خانواده نیک اندیش میناگر به نام مادر سرکار خانم طاهره وایگانی همسر زنده یاد حاج موسی میناگر در حال اتمام می باشد که بزودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود .

وی با اشاره به اینکه تا سه دهه دیگر، ایران سالمندترین کشور منطقه و از سالمندترین کشورهای دنیا خواهد بود، بیان داشت : ساخت مرکز جامع توانبخشی به همت خانواده نیکوکار نیک اندیش، زنده یاد حاج محمدابراهیم نوریان در محوطه بیمارستان شهید یحیی نژاد شروع شد که این مرکز که یکی از مراکز ویژه در استان خواهد بود و در 4 طبقه روی پیلوت به متراژ 2 هزار مترمربع در ضلع شرقی بیمارستان یحیی نژاد احداث می شود .

دکتر شافی ادامه داد: مراکز توانبخشی، خاص سالمندان نبوده و از نوزاد تا سالمند می تواند از خدمت آن بهره مند شود

مدیر عامل بنیاد نیکوکاری سلامت بابل اذعان داشت: ساخت مرکز اورژانس آهنگر کلا، داروخانه شبان روزی بیمارستان شهید بهشتی و خرید دستگاه اکوکاردیوگرافی 3 بعدی در بیمارستان روحانی از دیگر اقدامت جاری این بنیاد می باشد .

وی اضافه کرد: ساخت مرکز جامع سرطان در بیمارستان یحیی نژاد نیز به وسیله خانواده محترم میناگر پس از راه اندازی مرکز جامع دیالیز شروع خواهد شد تا اقدامی دیگر از این خانواده نیکوکار در شهر ثبت شود .

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 فروردین 1401 بروزرسانی: 23 فروردین 1401 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1373

به "لقب بهشت خیرین شایسته بابل است، حضور خیرین بر روح و جان کادر درمان اثر گذار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لقب بهشت خیرین شایسته بابل است، حضور خیرین بر روح و جان کادر درمان اثر گذار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید