جوانی سَر پسر همسایه را با کلنگ شکافت!

به گزارش لنجان بلاگ، به دنبال درگیری دو همسایه در مشهد، جوانی با تیغه کلنگ سر پسر همسایه را شکافت و او را به قتل رساند.

جوانی سَر پسر همسایه را با کلنگ شکافت!

به گزارش خراسان، این حادثه وحشتناک ظهر روز گذشته در خیابان تورج مشهد زمانی رخ داد که زنی میان سال خودروی خارجی خود را کمی بالاتر از منزل مسکونی خودش پارک کرد. این موضوع منجر به اعتراض همسایه روبه رویی شد چرا که همسایه مدعی بود پارک خودرو در کنار دیوار مقابل منزلش برای او ایجاد مزاحمت می کند.

در همین حال فرزندان دو همسایه نیز وارد این مشاجره لفظی شدند و حتی برای پایان دادن به ماجرا با پلیس تماس گرفتند، اما در این میان ادعای یکی از افراد طرف مقابل که خطاب به پسر زن مذکور گفت: مادرت را کتک زدیم! آتش نزاعی هولناک را شعله ور کرد. گزارش خراسان حاکی است، ناگهان پسر 18 ساله همسایه با کلنگ دنبال جوان 30 ساله (پسر زن راننده) دوید و او را داخل کوچه بن بست گیر انداخت.

او یک لحظه کلنگ را بالا برد و تیغه آن را بر سر جوان 30 ساله که محمد نام داشت کوبید و او را به قتل رساند. با گزارش این حادثه هولناک به قاضی ویژه قتل عمد، دقایقی بعد با حضور قاضی کاظم میرزایی در محل وقوع جنایت تحقیقات گسترده ای برای دستگیری متهم به قتل 18 ساله آغاز شد، اما او به مکان نامعلومی گریخته بود. تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با دستورات خاص قاضی میرزایی در این باره ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 602

به "جوانی سَر پسر همسایه را با کلنگ شکافت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جوانی سَر پسر همسایه را با کلنگ شکافت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید