برای ماندن مردم در خانه ها وی. او. دی. ملی را تاسیس کنید

به گزارش لنجان بلاگ، انجمن صنفی تهیه کننده ـ کارگردانان فیلم های سینمایی در نامه ای خطاب به سیدعباس صالحی (وزیر ارشاد) و آذری جهرمی (وزیر ارتباطات) اجرای ضربتی پروژه تاسیس وی. او. دی. ملّی را خواهان شدند.

برای ماندن مردم در خانه ها وی. او. دی. ملی را تاسیس کنید

جهت دریافت خدمات بازسازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

در این نامه که در اختیار خبرنگاران قرار گرفته آمده است: از جمله دلایلی که خانه نشین شدن جمعیت در چین، کره جنوبی، ایتالیا و کشورهایی از این قبیل آسان تر از ایران صورت میگیرد و با بسته شدن سینما، تئاتر و مراکز اجتماعی و تفریحی رفت و آمد در سطح شهرهایشان سریع تر کاهش میابد این است که از زیر ساخت های قوی اینترنتی برخوردار هستند و می توانند در این ایام نفس گیر و ملال آور با برنامه های متنوع اوقات فراغت تحمیل شده بر مردم را به نحوی موثر پُر نمایند.

توقع از میلیونها کودک، نوجوان، مرد، زن، پیر و جوان که از تحصیل، کسب و کار، گردش و تفریح و امانده اند و با بیرون افتادن از جریان پرشتاب روزمره باید در خانه ها بنشینند و با تعلیق، افسردگی، اضطراب و ترس کنار بیایند، توقعی نیست که بدون چاره اندیشیهای لازم به آسانی براورده گردد و برای مدتی نامعلوم ادامه پیدا کند.

یک اقدام عملی و گره گشا که میتواند مردم را در گذراندن این روزهای سخت همراهی کند، راه اندازی یک شبکه سراسری وی. او. دی. ملی است که بیش از صد فیلم سینمایی فراوری شده در سال گذشته را (که اینک در پشت در بسته سالنهای سینما زمین گیر شدهاند) به خانه های مردم بیاورد و با ایجاد رونق فوق العاده در نمایش خانگی به خلوت شدن شهرها و قرار دریافت ملت در خانه ها کمک برساند.

راه اندازی پروژه وی او دی ملی نه تنها در مدیریت شرایط کنونی تاثیری معین نماینده دارد بلکه به تعطیل شدن بازار سیاه و بریده شدن دست سارقان و قاچاقچیان نیز از جریان فراوری داخلی مدد میرساند.

وی. او. دی. ملی یعنی بازاری امن که در آن فیلمهای تازه و پر آوازه داخلی در دسترس میلیونها مخاطب علاقه مند قرار می گیرند و مردم نیز با انتخاب و تماشای این فیلمها بهای آن ها را به جای بازار سیاه مستقیما به فراوری نمایندگان و صاحبان آثار پرداخت مینمایند.

اجرای ضربتی پروژه تاسیس وی. او. دی. ملّی ضمن مدد رساندن به عموم مردم برای تحمل این روزهای سخت، سینمای کشور را نیز در دستیابی به بازاری شفاف و قانونمند کمک می رساند.

انجمن تهیه نماینده/ کارگردانان سینمای ایران آماده است تا در این جهت در کارشناسی و عملیاتی شدن این پروژه همکاری های لازم را به عمل در آورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 124

به "برای ماندن مردم در خانه ها وی. او. دی. ملی را تاسیس کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای ماندن مردم در خانه ها وی. او. دی. ملی را تاسیس کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید