ایلهان عمرخواستار شکست ترامپ در انتخابات آمریکا شد

به گزارش لنجان بلاگ، نماینده دموکرات کنگره در مصاحبه ای خواهان شکست رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شد.

ایلهان عمرخواستار شکست ترامپ در انتخابات آمریکا شد

به نقل از شبکه تلویزیونی ام. اس. ان. بی. سی، ایلهان عمر، نماینده دموکرات ایالت مینه سوتا، در مصاحبه با این شبکه خواهان رای ندادن به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، شد.

او در این مصاحبه گفت: چیزی که اکنون به آن فکر می کنم و باید به آن توجه داشته باشیم این است که از شر ترامپ خلاص شویم و کسی را انتخاب کنیم که در موضع گیری های سیاسی که از آن ها حمایت می کنیم، جوابگو باشد.

این نماینده مسلمان در ادامه با اشاره به اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا و درخواست برای کاهش بودجه پلیس مینیاپولیس گفت: قتل جورج فلوید به دست پلیس مینیاپولیس کاملا چشمان ما را باز کرد و ما را به این درک رساند که بحران موجود در اداره پلیس مینیاپولیس برای مدت بسیار طولانی است که وجود دارد. بیشتر مردم مینیاپولیس به پلیس این شهر اعتماد ندارند. زمانی که قانونی نداریم که مردم به آن اعتماد داشته باشند؛ پس باید یک تصمیم عظیم درباره این موضوع بگیریم که با آن قانون باید چه کرد؟ برای بسیاری از ما این تصمیم این است که باید به فرایندی وارد شویم که این قانون حذف گردد و به عنوان یک جامعه در کنار هم تصمیم بگیریم که ایمنی یک جامعه برای ما چه معنایی دارد؟

عمر اضافه کرد: باید منابعی را تامین کنیم تا مسائلی مثل مسائل روانی را درمان کنیم و پلیس در آن دخالتی نداشته باشد. مسائلی این چنینی را باید حل کنیم در حال حاضر زیرساخت های اداره پلیس شهر مینیاپولیس بایست تغییر یابد و این یک فرایند طولانی است که مقامات مینیاپولیس متعهد شده اند آن را اجرا نمایند.

او تاکید نمود: معتقدم باید این فرایند را با برنامه انجام دهیم و برای تک تک شهفرایندان مان بدون در نظر دریافت این موضوع که در کجا زندگی می نمایند و بدون در نظر دریافت رنگ پوست آن ها امنیت و ایمنی را فراهم کنیم. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 584

به "ایلهان عمرخواستار شکست ترامپ در انتخابات آمریکا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلهان عمرخواستار شکست ترامپ در انتخابات آمریکا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید