افزایش فشارها بر سندرز برای کناره گیری همچنان ادامه دارد

به گزارش لنجان بلاگ، فارس نوشت: بعضی از هواداران و حامیان برنی سندرز در حال اعمال فشار بر وی برای کناره گیری از رقابت های درون حزبی دموکرات ها برای معین شدن نامزد نهایی این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا هستند.

افزایش فشارها بر سندرز برای کناره گیری همچنان ادامه دارد

بعضی از معانان و هواداران برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت و یکی از دو نامزد نهایی دموکرات ها برای انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا از وی خواسته اند تا از ادامه رقابت درون حزبی کناره گیری کند تا جهت برای معرفی شدن جو بایدن به عنوان نامزد نهایی دموکرات ها برای رقابت با دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا هموار گردد.

به گزارش روزنامه واشنگتن پست، فیض شاکر مدیر کارزار انتخاباتی سندرز و پرامیلا جایاپال یکی از سناتورهای اصلی حامی سندرز از جمله کسانی هستند که در حال تحت فشار قرار دادن سندرز برای تعلیق فعالیت های انتخاباتی اش هستند.

اگر چه همچنان بعضی از حامیان و هواداران سندرز خواهان باقی ماندن وی در رقابت با بایدن هستند.

بایدن در حال حاضر در انتخابات درون حزبی دموکرات ها از سندرز جلوتر بوده و تا کنون توانسته 1217 موکل انتخاباتی را با خود همراه کند این در حالی است که سندرز همراهی 914 موکل انتخاباتی را با خود دارد.

هر کدام از نامزدها برای آنکه بتوانند به عنوان گزینه نهایی دموکرات ها معرفی بشوند باید دست کم همراهی 1991 موکل انتخاباتی را داشته باشند.

پیشبینی می گردد بایدن در انتخابات مقدماتی دموکرات ها که سه شنبه آینده در ویسکانسین برگزار می گردد نیز از سندرز پیشی بگیرد.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 309

به "افزایش فشارها بر سندرز برای کناره گیری همچنان ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش فشارها بر سندرز برای کناره گیری همچنان ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید