والیبال

شیاری: افراد تصمیم گیرنده در فدراسیون، والیبالی نیستند، عطایی ریسک بزرگی کرد

مربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: نمی گویم افرادی که در حال حاضر در فدراسیون فعالیت می کنند، ناتوان هستند اما والیبالی نیستند و نمی توانند کمک کنند.

5 خرداد 1400

ظرفیت لیگ برتر والیبال ایران 8 تیم است، الکنو پیشنهادات خوبی داد

مسعود صالحیه در مصاحبه با خبرنگاران درباره احتمال 16 تیمه شدن رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: این تصمیم درستی نیست. بهترین تعداد تیم برای لیگ برتر والیبال ایران حداکثر 8 تیم است چرا که در صورت افزایش تعداد تیم ها، مابقی زنگ تفریح رقابت ها خواهند شد و کیفیت...

29 اسفند 1399

شهرداری گنبد پیروز جدال حساس مقابل هورسان شد

به گزارش خبرنگاران، در دیدارهای هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر والیبال، دو تیم شهرداری گنبد و هورسان رامسر امروز جمعه از ساعت 11 در سالن فدراسیون مقابل هم صف آرایی کردند.

15 اسفند 1399

محمدی راد: آذرباتری را دست کم نگرفتیم، نفرزاده: بازیکنانم جنگیدند

به گزارش خبرنگاران، در چارچوب دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال، تیم سپاهان پیروز شد با نتیجه سه بر صفر از سد تیم آذرباتری ارومیه عبور کند.

1 اسفند 1399

پس از مشورت با بزرگان به تیم پیکان پیوستم

به گزارش خبرنگاران، در مرحله برگشت از رقابت های لیگ برتر والیبال، تیم پیکان با نتیجه سه بر یک از سد تیم راهیاب ملل مریوان گذشت.

16 بهمن 1399

فدراسیون والیبال تا به حال قراردادی مثل ویلموتس در فوتبال نداشته

به گزارش خبرنگاران، پس از فسخ قرارداد فدراسیون والیبال با ایگور کولاکوویچ، خاتمه پس از گذشت حدود 9 ماه ولادمیر آلکنو رسمی به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی شد تا هدایت تیم ملی در لیگ ملت های 2021 و بازی های المپیک را بر عهده داشته باشد.

5 دی 1399

قهرمان تور ملی والیبال ساحلی بندرترکمن تعیین شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، این مسابقات که از روز دوشنبه با حضور 31 تیم در مجموعه ورزشی امام رضا (ع) شهرستان بندرترکمن شروع شده بود، امروز (چهارشنبه) با معرفی مقام های اول تا سوم به خاتمه رسید.

3 آذر 1399

بازدید لشگری از مجموعه فرهنگی ورزشی علوم تحقیقات، غزالیان: واحد علوم تحقیقات از برگزاری مسابقات ورزشی استقبال می کند

رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه فرهنگی ورزشی فتح در واحد علوم تحقیقات تهران بازدید کرد.

19 مرداد 1399

ولاسکو روی مربیان ایرانی نیز تاثیرگذار بود

ناصر شهنازی در گفتگو با خبرنگاران، درباره تشکیل کار گروه مشورتی فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: حرکت مثبتی بود که فدراسیون انجام داد و تعدادی پیشکسوت و افراد آشنا به والیبال در آن حاضر شدند. تعداد دیگری هم می توانند به این کارگروه اضافه...

5 تیر 1399