کاهش 26 درصدی مصرف بنزین در خراسان شمالی

به گزارش لنجان بلاگ، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: میزان استفاده از بنزین در استان، با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت 26 درصد کاهش یافته است.

کاهش 26 درصدی مصرف بنزین در خراسان شمالی

به گزارش لنجان بلاگ به نقل از ایرنا، مجتبی شکوری چهارشنبه 4 دی گفت: اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و استفاده از کارت سوخت شخصی، یاری شایانی به کاهش مصرف بنزین در استان خراسان شمالی نموده است به طوری که میزان مصرف این فرآورده سوختی در استان، نسبت به ماه گذشته، 26 درصد کاهش داشته است.

وی گفت: همچنین طرح مدیریت مصرف سوخت، سبب افزایش مصرف سوخت سی. ان. جی به میزان 15 درصد شده است.

وی اضافه نمود: گاز سی. ان. جی نسبت به بنزین، سوخت پاک تری است و آلودگی کمتری دارد و می تواند در کاهش آلودگی هوای شهر تأثیرگذار باشد.

شکوری گفت: با شروع اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، شاهد افزایش تقاضا برای سوخت سی. ان. جی هستیم به طوری که زمان انتظار در صف های سوخـت گیری سی. ان. جی کمتر از 10 دقیقه است.

وی تأکید کرد: صندلی های عرضه سی. ان. جی در استان برای عرضه گاز طبیعی فشرده موردنیاز خودروهای دوگانه سوز آمادگی دارد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی توضیح داد: خوشبختانه با افزایش تعداد صندلی های عرضه سی. ان. جی در سطح استان، هم اکنون ظرفیت مناسبی برای عرضه این سوخت به خودروها وجود دارد.

هم اینک 47 صندلی سوخت در خراسان شمالی فعال است.

منطقه خراسان شمالی، یکی از 37 منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که با دارا بودن سه ناحیه، یک انبار نفت تدارکاتی و یک مرکز سوخت گیری هواپیمایی، وظیفه تأمین و توزیع سوخت در منطقه را به عهده دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 4

به "کاهش 26 درصدی مصرف بنزین در خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 26 درصدی مصرف بنزین در خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید