قیمت بلیط های یک ساله دیزنی ورلد افزایش یافت

به گزارش لنجان بلاگ، رونمایی از سیستم قیمت گذاری تازه دیزنی ورلد با افزایش قیمت بلیط های یک ساله دیزنی ورلد همراه شد که انعطاف پذیری بیشتری را در مورد تغییر تاریخ بلیط ها موجب می گردد.

قیمت بلیط های یک ساله دیزنی ورلد افزایش یافت

دیزنی، با هدف توزیع یکسان جمعیت در طول سال، تصمیم گرفته است که قیمت بلیط های خود را بر اساس تاریخ معین کند. سه شنبه گذشته، سیستم تازه قیمت گذاری بلیط های والت دیزنی بر اساس تاریخ به طور رسمی آغاز به کار کرد. بر اساس برنامه تازه، قیمت ها در روزهای خاص با هم فرق می نمایند. بلیط های یک روزه از 109 دلار تا 129 دلار متغییر هستند که این نوسان به علت اندازه بازدیدهایی است که برای همان روز پیش بینی می گردد.

تقویم تازه آنلاین و تعاملی دیزنی به مهمانان نشان می دهد که با توجه به تعداد روزهایی که برای گردش در پارک و زمان آغاز بازدید خود در نظر گرفته اند، قیمت هر بلیط در هر روز چقدر است. در روزهای شلوغ تر، قیمت ها گران تر محاسبه می گردد.

مقامات دیزنی گفتند که استفاده از سیستم تازه به آن ها یاری می نماید که حضور جمعیت را در طول سال، بهتر توزیع نمایند. در سایت رسمی سایت این چنین نوشته شده است:

با افزایش محبوبیت پارک های ما، مدل تازه قیمت گذاری بخش از کوشش های همه جانبه ما برای توزیع یکسان جمعیت بازتماشامایندگان در طول سال است که با هدف ارتقا و ارائه یک تجربه عالی برای مهمانان مان انجام می گردد.

مهمانان می توانند با استفاده از این سیستم، ماه هایی را که قیمت مناسب تری برای بازدید چند روزه از پارک ها دارند، انتخاب نمایند. در عوض، امکان تغییر تاریخ روز آغاز بازدید به مهمانان داده شده است. در نتیجه، مهمانان می توانند هر زمان که بخواهند از پارک تماشا نمایند؛ به این شرط که تمام بلیط های چند روزه خود را باید ظرف مدت 14 روز بعد از اولین بازدید، استفاده نمایند. اگر اتفاقی بیفتد یا برنامه تعطیلات تغییر کند، مهمانان می توانند بدون هیچ هزینه ای تاریخ بلیط های خود را تغییر بدهند. ولی اگر زمان بلیط به یک بازه زمانی گران تر تغییر بدهند، این کار مشمول دریافت هزینه اضافی می گردد.

مقامات دیزنی می گویند قیمت ها در چهار پارک موضوعی شهر بازی بزرگ والت دیزنی (مجیک کینگدام، قلمروی حیوانات، استودیوهای هالیوود و اپکات (Epcot)) به گونه ای اصلاح می شوند که هزینه آن ها به استثنای مجیک کینگدام که بلیط های گران تری دارد، با سایر پارک ها یکسان باشد.

دیزنی، سیستم انعطاف پذیر قیمت بلیط پارک های خود را سه سال پیش و با هدف تشویق مهمانان برای بازدید از پارک در اوقات خلوت تر، معرفی کرد. هر ماه به سه بازه زمانی روزهای مالی، روزهای عادی و روزهای پیک تقسیم می شوند.

منبع: کجارو / usatoday.com
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1331

به "قیمت بلیط های یک ساله دیزنی ورلد افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بلیط های یک ساله دیزنی ورلد افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید