اخبار اقتصادی

هوش مصنوعی دنیای کار را دگرگون می نماید

به گزارش خبرنگاران، هوش مصنوعی (AI) دنیای کار را با سرعت زیادی دگرگون می نماید و تاثیرات آن در دهه های آینده بیشتر هم خواهد شد. استفاده از هوش مصنوعی در محل کار می تواند برخی از جوانب کاری (مانند کارهای تکراری و خطرناک) را بهبود ببخشد اما اذهان عمومی نگران...

15 آذر 1399

گِله را پشت تریبون داد نمی زنیم، لازم باشد داد هم می زنیم؛ خیلی هم مأخوذ به حیا نیستیم، دولت یک ریال هم به شهرداری تهران کمک نکرده است

حناچی گفت: گِله هم همیشه وجود دارد، ولی ما گِله را پشت تریبون داد نمی زنیم؛ آن جایی که لازم باشد داد هم می زنیم و خیلی هم مأخوذ به حیا نیستیم. متأسفانه بعضاً موارد قانونی رعایت نمی شود و برای دریافت اعتبارات نیز دچار مشکل هستیم.

14 آذر 1399

ورود بخش خصوصی به دانشگاه دستاوردهای ارزنده ای داشت

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: ورود بخش خصوصی به [تاسیس و مدیریت] دانشگاه ها موجب بیان حرف های تازه و کسب دستاوردهای ارزنده ای شده است.

13 آذر 1399

صعودِ ترامپ، افولِ بایدن؛ هراس دموکرات ها از کام بکِ رئیس جمهور

خبرنگاران : به فاصله 10 روز تا آخرین روز رأی گیری انتخابات 2020 آمریکا، میانگین تازه ترین نظرسنجی های ملی و ایالتی، حاکی از کاهش تدریجی و محسوس فاصله دونالد ترامپ از جو بایدن است و آنچه نگرانی دموکرات ها را به رغم پیشتازی...

12 آذر 1399

توافق ایران و روسیه برای ساخت نیروگاه سیریک

مجری طرح های نیروگاهی بخار شرکت برق حرارتی از توافق این شرکت با پیمانکار جدید روسی برای ساخت نیروگاه سیریک هرمزگان با استفاده از وام دولتی روسیه اطلاع داد.

7 آذر 1399

عرضه 400 محصول استاندارد زنان روستایی به بازار

تهران (پانا)-معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهوری در صفحه توئیتری خود از عرضه 400 محصول زنان روستایی با گواهی استاندارد به بازار خبر داد.

6 آذر 1399

زمان دریافت کارت اعتباری سهام عدالت اعلام شد

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی از معین شدن زمان اعطای کارت های اعتباری با وثیقه سهام عدالت اطلاع داد.

5 آذر 1399

مرگ تدریجی صنعت هتلداری در ایام کرونایی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، مرگ تدریجی صنعت هتلداری در ایام کرونایی مشاهده می شود.

5 آذر 1399

لحظه شماری لوک اویل برای افزایش فراوری نفت عراق

شرکت لوک اویل روسیه با وجود افت شدید قیمتهای نفت و توافق محدودیت عرضه اوپک پلاس که این شرکت را وادار به کاهش فراوری در عراق نموده، به دنبال توسعه پروژه های میدان نفتی جدید در این کشور است.

29 آبان 1399

روزنامه سعودی: 2021 با ایران مذاکره نکنید؛ در موضع قدرت است

فارس نوشت: یک روزنامه سعودی با انعکاس نگرانی چند کشور عربی از بازگشت نفت ایران به بازار در نتیجه هرگونه عقب نشینی آمریکا، هشدار داد، واشنگتن نباید در سال 2021 با ایران وارد مذاکره شود چون ایران در موضع قدرت است.

25 آبان 1399

کربلایی: با شرکت های پیمانکاری متخلف برخورد می شود

مدیرعامل فرودگاه امام خمینی گفت: حقوق کارگران خدماتی توسط شرکت های پیمانکاری پرداخت می شود و بر عملکرد آن شرکت ها نظارت داریم تا در پرداخت حقوق تاخیر صورت نگیرد.

24 آبان 1399

خبرنگاران رئیس جمهوری صربستان برنابیچ را برای تشکیل دولت جدید مامور کرد

بلگراد- خبرنگاران- رئیس جمهوری صربستان شامگاه دوشنبه بار دیگرر آنا برنابیچ نخست وزیر کنونی را برای تشکیل دولت جدید در 4 سال آینده مامور کرد.

21 آبان 1399

خبرنگاران رییس دانشگاه فردوسی مشهد: وقف به استقلال پژوهش کمک می رساند

مشهد- خبرنگاران- رییس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: احتیاج است تا یکایک جامعه نیکوکار به حوزه علم و پژوهش یاری نمایند تا فعالیتهای پژوهشگران کمتر به بودجه دولتی وابسته باشد.

21 آبان 1399

خبر خداحافظی پوگبا از تیم ملی فرانسه جعلی از آب درآمد

خبرنگاران : بازیکن فرانسوی منچستر یونایتد، خبر خداحافظی اش از تیم ملی کشورش را با انتشار استوری در اینستاگرام تکذیب کرد.

19 آبان 1399

پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا با حمایت بانک گردشگری

بانک گردشگری به عنوان اسپانسر تیم فوتبال پرسپولیس صعود سزاوارانه این تیم به فینال لیگ قهرمانان اسیا را به طرفداران تیم و تمام هموطنان عزیز، تبریک گفت.

16 آبان 1399

نرخ کمیسیون مشاوران املاک نصف شد

رئیس سازمان صمت استان تهران، کاهش 50 درصدی حق الزحمه کمیسیون مشاوران املاک را به اتاق اصناف تهران ابلاغ کرد.

13 آبان 1399

کرونا ، ایتالیا و اسپانیا را آتش زد (گزارش تصویری)

نمی خواهند در قرنطینه باشند و یا اینکه کسب و کارهایشان بخوابد. به همین دلیل در اعتراض به قوانین دولتی در این رابطه به خیابان ها آمده اند و اعتراض می نمایند، اعتراضی که اکنون به خشونت و خرابکاری تبدیل شده است.

12 آبان 1399

هزینه زندگی در ایتالیا

شرایط کلیایتالیا مالی قدرتمند دارد اما در حال حاضر از بدهی های بسیار رنج می برد. برای مهاجرت به ایتالیا ضروری است ابتدا راهی مطمئن انتخاب کنید. زیرا پیدا کردن کار در این کشور برای خارجی ها بسیار سخت بوده و درصد بیکاری ایتالیا بالا می باشد. قوانین کار نیز...

11 آبان 1399

استقبال مفتی عمان از کمپین تحریم محصولات فرانسوی

مفتی عمان از به راه افتادن کمپین تحریم محصولات فرانسوی در حمایت از پیامبر اکرم (ص) استقبال کرد.

9 آبان 1399

خبرنگاران کمبود گاز مایع در خراسان جنوبی وجود ندارد

بیرجند - خبرنگاران - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: کمبودی در حوزه گاز مایع در استان وجود ندارد و مردم هرگونه تخلف در عرضه و توزیع گاز مایع را به سامانه 124 اعلام نمایند.

8 آبان 1399
تعداد: (184)