اخبار اقتصادی

ایرانسل و بانک پارسیان در راستا توسعۀ همکاری ها

ایرانسل و بانک پارسیان بر هم افزایی و توسعۀ همکاری ها تأکید کردند.

3 تیر 1400

قیمت مسکن، اجاره بها و خودرو در آگهی های آنلاین امروز هشتم خرداد 1400

آگهی های آنلاین این روز ها رونق خوبی پیدا نموده اند و بسیاری از معاملات به یاری همین آگهی ها صورت می گیرد. در این گزارش آخرین عدد و رقم های مربوط به آگهی های مسکن و اجاره خانه را در شهر های تهران و شیراز و همچنین خودرو های صفرکیلومتر و کارنموده را آنالیز...

2 تیر 1400

شرط جدایی مهدی قایدی از استقلال معین شد!

بعد از انتشار اخباری مبنی بر حضور آندره آ استراماچونی در الغرافه از هم اکنون شایعه هایی به راه افتاده که ممکن است این مربی در صورت نهایی شدن حضورش در این تیم مهدی قایدی را با خود به قطر ببرد، مربی که خودش در راه رشد این بازیکن تاثیر زیادی داشته است.

1 تیر 1400

دستاوردهای مدیریت موج چهارم کرونا جمع آوری و تبیین می گردد

وزیر بهداشت در نامه ای به دکتر عاطفه عابدینی، دبیر کمیته علمی کشوری کووید 19، ماموریت داد تا دستاوردهای مدیریت موج چهارم مقابله با بیماری کووید19 را جمع آوری کند تا برای داخل و خارج از کشور به ویژه سازمان جهانی بهداشت تبیین گردد.

27 خرداد 1400

رکوردی جدید از خورشید مصنوعی چین

خورشید مصنوعی چین در ماموریت دستیابی به انرژی همجوشی به رکورد جدیدی دست یافته است. در حالی که کوشش های مشابهی در ایالات متحده، اروپا، روسیه و کره جنوبی در جریان است، این خورشید مصنوعی رکورد قبلی خود را از لحاظ زمانی 5 برابر بهبود بخشید.

27 خرداد 1400

مرغ در خرداد دوباره گران می شود؟ ، پاسکاری صمت، کشاورزی و مرغی که از قفس پرید

تعلیق قانون تمرکز به عنوان یکی از اساسی ترین و مهم ترین قوانین بخش کشاورزی ،موجب بی ثباتی در بازار و خدشه به امنیت غذایی خانوار شده است.

25 خرداد 1400

رفع موانع پیش روی تولید بهترین نوع حمایت است

روسای اتاق های استانی در تازه ترین نشست خود با هیات رئیسه اتاق ایران بزرگ ترین حمایت از محیط کسب وکار را رفع موانع پیش روی واحدهای تولیدی و خدماتی دانستند. به باور آنها برگشتن دولت به جایگاه سیاست گذاری و رفع برخی موانع و قوانین دست وپاگیر، بزرگ ترین...

24 خرداد 1400

بودجه و سرمایه صندوق نوآوری را افزایش دادیم

به گزارش خبرنگاران، علیرضا منادی سفیدان امروز در رویداد پیوند که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید گفت: جهان جهانی رقابت است و همه کشورها، کشور ما را زیر نظر دارند.وقتی که دانشمندان ما را ترور می نمایند یعنی این کشورها زورشان...

20 خرداد 1400

جریان، نرم افزاری برای ساماندهی فرآیندهای اداری

همزمان با تغییرات گسترده ای که در همه کسب و کارها در حال وقوع است، فعالیت های اداری سازمان ها و شرکت ها هم دستخوش تغییرات زیادی شده است.

20 خرداد 1400

خبرنگاران چند خبر کوتاه از گچساران و باشت

گچساران - خبرنگاران - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت گفت: یکهزار و200 پرس غذای گرم در چند روز اخیر بین مددجویان این نهاد حمایتی در این شهرستان توزیع شده است.

18 خرداد 1400

ابررایانه سیمرغ رسماً افتتاح شد

ابررایانه سیمرغ روز گذشته با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و احمد معتمدی رئیس دانشگاه امیرکبیر در روز جهانی ارتباطات رونمایی شد. وزیر ارتباطات در این روز از شروع عملیات...

18 خرداد 1400

گفتگوی علی اف و اردوغان پس از تصمیم بایدن

فارس نوشت: رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان روز شنبه بعد از اعلام تصمیم دولت آمریکا در به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه، تلفنی با یکدیگر گفت وگو کردند.

7 خرداد 1400

آخرین فرصت شرکت در فراخوان جذب هیات علمی علوم پزشکی؛ امشب

خبرگزاری خبرنگاران- مهلت مجدد ثبت نام در هجدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیأت علمی پیمانی دانشگاه های علوم پزشکی ساعت 24 امشب به انتها می رسد.

7 خرداد 1400

بیانیه رسمی سوپرلیگ اروپا؛ 12 باشگاه معتبر با تأسیس این لیگ موافقت نموده اند

سوپرلیگ اروپا با انتشار بیانیه ای به طور رسمی ابراز وجود کرد.

7 خرداد 1400

یک زن سرپرست تیم ملی تنیس مردان شد

به گزارش خبرنگاران، اردوی تیم ملی تنیس برای حضور در مسابقات دیویس کاپ از امروز(شنبه) در مجموعه ورزشی شیرودی شروع شده است.

3 خرداد 1400

واکسن های ضد کرونا در ایران تا چه حد در سایر کشورها مورد استفاده است؟

خبرگزاری خبرنگاران-ایران اجرای کارزار واکسیناسیون عمومی در برابر بیماری کووید19 را با تزریق واکسن های وارداتی اسپوتنیک وی، آسترازنکا/آکسفورد، سینوفارم و کووکسین شروع نموده است.

3 خرداد 1400

زمان آزاد سازی 40 درصد باقی مانده سهام عدالت

خبرنگاران : سخنگوی سهام عدالت گفت: اکنون شرایط بازار به نحوی است که امکان فروش سهام عدالت وجود ندارد و به همین دلیل به آزادسازی 60 درصد این سهام اکتفا شده است.

1 خرداد 1400

تولید قدرت برای چانه زنی سیاسی

انتظار و ایده آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب ها و قواعد بین المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

28 اردیبهشت 1400

اجلاس سالانه ابتکار سبز خاورمیانه؛ تمایل شی به شراکت جدید با ریاض

ولیعهد عربستان سعودی، از تشکیل اجلاس سالانه ابتکار سبز خاورمیانه، در زمینه محیط زیست خبر داد و گفت چین، شریک اصلی طرح خاورمیانه سبز خواهد بود.

27 اردیبهشت 1400

شرکت های هواپیمایی دنیا سال جاری 48 میلیارد دلار ضرر می نمایند

انجمن حمل و نقل هوایی بین الملل گفت که ممکن است طی امسال شرکت های هواپیمایی دنیا به خاطر تداوم بحران کرونا 48 میلیارد دلار ضرر نمایند.

26 اردیبهشت 1400
تعداد: (289)