شناخت شخصیت افراد از روی فرم پیشانی با چند ترفند ساده!

به گزارش لنجان بلاگ، در این تست روانشناسی کافی است شما شکل پیشانی خود را انتخاب کنید تا شخصیتتان را بهتر بشناسید.

شناخت شخصیت افراد از روی فرم پیشانی با چند ترفند ساده!

ویژگی های متمایز و منحصربه فرد هر انسانی معین شده است که ممکن است به خوبی در مورد شخصیت آن ها صحبت کند.

در این تست روانشناسی کافی است شما شکل پیشانی خود را انتخاب کنید تا شخصیتتان را بهتر بشناسید.

پیشانی وسیع

بیشتر افرادی که پیشانی گسترده دارند احساس می کنند ممکن است ناشناخته به نظر برسند، بسیاری از افراد به ویژه خانم ها دوست ندارند که پیشانی بزرگی داشته باشند، اما آیا می دانید پیشانی پهن به معنای هوش بالا است؟ این به آن معناست که شما کار را سریع انجام می دهید.

زنان ترجیح می دهند پیشانی بزرگی را در زیر حاشیه یا حجم بیشتری از مو پنهان کنند، اما مسرور باشید، زیرا پیشانی بزرگ به این معنی است که ممکن است از ویژگی های بصری تا حس ششم برخوردار باشید.

پیشانی مستقیم و صاف

اگر فرم پیشانی شما صاف باشد، این بدان معناست که شما فردی باشخصیت، سختکوش و سازش ناپذیر هستید. فردی با پیشانی صاف نه در کار و نه در خانواده سازش نخواهد کرد و ماهیتی کاملا صریح دارد.

پیشانی باریک

فردی با پیشانی باریک درون گراست، این همچنین نشان دهنده کمی احساساتی است که قلب او بر عقل او حاکم است. افراد پیشانی باریک تمایل دارند که تنها باشند و از ازدحام جمعیت پرهیز می کنند.

پیشانی منحنی

این نشان دهنده سرزندگی و یک شخصیت پر جنب و جوش است، افراد با پیشانی منحنی دارای ارتعاشات مثبت هستند و افراد دارای صفات مشابه را نیز جذب می کنند. آن ها حتی خوشبختی را به خود جلب می کنند، اما بزرگ ترین مشکل منفی آن ها از کسانی است که به آن ها حسادت می کنند.

پیشانی دندانه ای

شوخ طبعی و کلمات شما مانند پیشانی تان تیز است. بله، کسانی که پیشانی تیز دارند بدون در نظر گرفتن احساسات کسی صحبت می کنند. این افراد سرسخت هستند، حتی اگر حرفشان به دیگران آسیب برساند، اهمیت نمی دهند. شخصیت های پیشانی تیز آنچه را می خواهند می گیرند و برای به دست آوردن آن هر کاری می کنند.

پیشانی کوه شکل

اگر متوجه شده اید که پیشانی تان مانند کوه به نظر می رسد پس مسرور باشید، شما بااستعداد و البته خوش شانس هستید. پیشانی های کوهستانی نادر هستند و متعلق به کسانی هستند که ذاتی مهربان و لطیف دارند. آن ها از نظرات خود اطمینان دارند، اما به رهبر بودن اهمیت زیادی نمی دهند.

پیشانی به شکل M

تصور کنید که شکل پیشانی شما با حرف M شکل گرفته باشد. این حالت به طور معمول از طریق دو قوس تشکیل می شود، یک پیشانی به شکل M همیشه سر خود را در ابر ها بالا می برد و باید گاهی اوقات به زمین بیاورد.

زمین برای چنین افرادی مکانی کسل کننده است، اما جنبه مثبت این افراد احساس خلاقیت است که در آن ها مشمول مشاغلی هستند که نیاز به خلاقیت و هنرمندی زیادی مانند بازیگری، نویسندگی، تبلیغات و هنر دارند.

منبع: فرادید
انتشار: 24 شهریور 1401 بروزرسانی: 24 شهریور 1401 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1502

به "شناخت شخصیت افراد از روی فرم پیشانی با چند ترفند ساده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناخت شخصیت افراد از روی فرم پیشانی با چند ترفند ساده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید