رئیس کمیته فوتسال و سرمربی تیم ملی فردا معین می شوند

به گزارش لنجان بلاگ، به گزارش خبرنگاران، اخبار غیر رسمی از تصمیم گیری فدراسیون فوتبال ایران برای ریاست کمیته فوتسال و سرمربیگری تیم ملی فوتسال کشورمان حکایت دارد.

رئیس کمیته فوتسال و سرمربی تیم ملی فردا معین می شوند

گفته می گردد احسان اصولی، عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گزینه قطعی برای ریاست در کمیته فوتسال است؛ هر چند وی در گفتگوی امروز خود با خبرنگاران این خبر را رد و از آن اظهار بی اطلاعی کرد.

بعلاوه با وجود اینکه اعضای کمیته فوتسال جلسه ای با سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال برگزار کردند، هنوز شرایط ادامه همکاری او با این تیم قطعی و معین نیست.

این در حالی است که تیم ملی ایران باید کمتر از یک ماه دیگر برای برگزاری دو بازی تدارکاتی با ایتالیا به این کشور سفر کند. گفته می گردد فدراسیون فوتبال حتی طرح اعزام تیم ملی به ایتالیا بدون سرمربی و تنها با حضور دستیاران او را آنالیز نموده، اما ظاهراً این طرح منتفی است.

خبرنگاران برای پیگیری آخرین شرایط تیم ملی و کمیته فوتسال با حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال تماس گرفت. کامرانی فر در این خصوص گفت: فردا (سه شنبه) قطعاً رئیس کمیته و سرمربی تیم ملی فوتسال انتخاب و معین می شوند.

وی در واکنش به احتمال معرفی اصولی به عنوان رئیس کمیته فوتسال، تاکید نمود که فردا همه چیز معین خواهد شد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در انتها گفتگوی کوتاه خود درباره اعزام تیم ملی فوتسال به ایتالیا هم گفت: قطعاً تیم ملی با سرمربی به این کشور سفر می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1273

به "رئیس کمیته فوتسال و سرمربی تیم ملی فردا معین می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس کمیته فوتسال و سرمربی تیم ملی فردا معین می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید