خرمگاه: شرایط مهندسی شده تا به آلومینیوم آسیب برسد

به گزارش لنجان بلاگ، خبرنگاران/خوزستان مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک اشاره به موضوعی که طی سه روز گذشته شرایط تیمی و تمرکز این تیم را برهم زده است، گفت: متاسفانه با شرایطی که داشتیم، هشت بازیکن کرونایی و دو نفر از عوامل اجرایی تیم را از دست دادیم و برای بازی فردا همراه ما نیستند، ضمن این که در این سه روز متاسفانه مسائل غیرفوتبالی به ما لطمه زد و معتقدیم که شرایط مهندسی شده بود تا به تیم ما آسیب بزند.

خرمگاه: شرایط مهندسی شده تا به آلومینیوم آسیب برسد

محمد خرمگاه در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، با تسلیت به خانواده مظلومی، اظهارکرد: از تیم خوب صنعت نفت قدردانی می کنم زیرا از روز گذشته که به شهر خونگرم آبادان آمدیم، نهایت محبت را به ما داشتند. در هفته گذشته نیز بررسی خیلی خوبی از بازی با نفت داشتیم و می دانیم صنعت نفت چه مهره های ارزشمند و چه کادرفنی خوبی دارد. از تک تک بازیکنان نفت اگاهی کامل داریم. امیدوارم فردا یک بازی خوب گردد و به نتیجه دلخواه مان برسیم.

به گزارش خبرنگاران، وی با اشاره به موضوعی که طی سه روز گذشته شرایط تیمی و تمرکز این تیم را برهم زده است، اضافه نمود: متاسفانه با شرایطی که داشتیم، هشت بازیکن کرونایی و دو نفر از عوامل اجرایی تیم را از دست دادیم و برای بازی فردا همراه ما نیستند. ضمن این که در این سه روز متاسفانه مسائل غیرفوتبالی به ما لطمه زد و ما را به شرایطی برد که نتواستیم تمرکز لازم را داشته باشیم و یکی از علت هایی که آقای منصوریان امروز در نشست شرکت نکرد هم این بود. ما اعتقاد کامل داریم که این از قبل برنامه ریزی و مهندسی شده بود که بخواهند تمرکز تیم ما را برهم بزنند و هواداران ما را اذیت نمایند که این موضوع متاسفانه رخ داد و شرایط را به صورتی رقم زد که ما را از شرایط صد درصدی مان دور کند.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: از مسئولان، استاندار و نمایندگان مجلس شهرمان خواهش می کنم که کاری نمایند این چنین موضوعی برای تیم رخ ندهد. وقتی نورافکن را از ما بگیرند، طبیعتا میزبانی نخواهیم داشت و این موضوع تاثیر بسیاری در فرایند کار ما داشت. متاسفانه نصف نیروی مان را روی این موضوع گذاشتیم تا بازیکنان مان را از نظر روحی روانی برگردانیم. امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات رخ ندهد و بازهم تاکید می کنم شرایط مهندسی شده بود تا به تیم ما آسیب بزند.

وی در ادامه بیان کرد: در 10 سال گذشته که افتخار همکاری با آقای منصوریان را داشتم، همواره اعتقاد داریم که یک تیم 25 تا 28 نفر است و چون با آقای منصوریان تجربه حضور در چهار دوره آسیایی را هم داشته ایم، به این موضوع واقف هستیم که شاید هر لحظه بازیکن نداشته باشیم. درست که فردا کمی شرایط ما سخت خواهد شد اما 28 بازیکن داریم که می توانند هر لحظه به ما یاری نمایند.

خرمگاه درباره گرمای آبادان هم گفت: این طبیعت شهر آبادان و خوزستان است و همواره به این موضوع واقف هستیم. هوای آبادان مثل مردمانش خونگرم و مهمان نواز است و خیلی خوشحالیم که به این می آییم.

وی درباره وقفه در بازی های لیگ برتر نیز بیان کرد: طبیعی است که وقفه ها فرایند تیمی را برای همه تیم ها سخت می نماید. این موضوع به ما لطمه می زند ولی با شرایطی که برای تیم مان درست می کنیم، نمی گذاریم به تیم لطمه وارد کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 خرداد 1400 بروزرسانی: 23 خرداد 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1018

به "خرمگاه: شرایط مهندسی شده تا به آلومینیوم آسیب برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرمگاه: شرایط مهندسی شده تا به آلومینیوم آسیب برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید