خراسان شمالی آماده انجام نیازهای ارزی تجار و تولید کنندگان

به گزارش لنجان بلاگ، خبرنگاران/خراسان شمالی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد از انجام تمام نیازهای ارزی تجار و تولید کنندگان خراسان شمالی در این استان خبر داد.

خراسان شمالی آماده انجام نیازهای ارزی تجار و تولید کنندگان

سعید پور آبادی بعد از ظهر 6 آذرماه در آیین افتتاح نخستین صرافی خراسان شاقتصادی در بجنورد، اظهار کرد: با آغاز به کار نخستین صرافی، تولیدکنندگان استان دیگر نیازی به مراجعه به صرافی های سایر استان ها ندارند.

وی اضافه کرد: علاوه بر این تجار و تولیدکنندگان سایر استان ها نیز از این به بعد می توانند با خیال راحت اقدام به صادرات محصولات خود از استان کرده و نگرانی بابت موضوعات ارزی نداشته باشند.

وی ادامه داد: در حال حاضر 113 کارت بازرگانی فعال در خراسان شاقتصادی وجود دارد که هر کدام از آن ها می توانند از خدمات صرافی استان استفاده کنند.

پورآبادی تاکید کرد: اگر آزمایشگاه های گمرک نیز در خراسان شاقتصادی دایر شود، تولیدکنندگان و تجار مختلف نیز می توانند با خیال آسوده تری اقدام به صادرات محصولات خود کند.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شاقتصادی نیز در این آیین با اشاره به افتتاح این صرافی، اظهار کرد: در سطح کشور 600 صرافی وجود دارد و خراسان شاقتصادی تنها استانی بود که از این نعمت محروم مانده بود.

محمد بدری اضافه کرد: تلاش های استاندار خراسان شاقتصادی برای اخذ مجوز این صرافی در استان قابل تحسین بود که پس از دو سال به نتیجه رسید تا این نداشته خراسان شاقتصادی برطرف شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1278

به "خراسان شمالی آماده انجام نیازهای ارزی تجار و تولید کنندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خراسان شمالی آماده انجام نیازهای ارزی تجار و تولید کنندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید