تعطیلی پارک ها و تفرجگاه های کاشان در 13 فروردین

به گزارش لنجان بلاگ، معاون خدمات شهری و محیط زیست کاشان از تعطیلی تمامی پارک ها و تفرجگاه های کاشان در روز 13 فروردین اطلاع داد.

تعطیلی پارک ها و تفرجگاه های کاشان در 13 فروردین

به گزارش از ، محمدرضا قنبری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان، با اشاره به شیوع فزاینده بیماری کرونا و لزوم انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع بیشتر این ویروس گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تمامی پارک ها، فضا های سبز و تفرجگاه های سطح شهرستان کاشان در روز 13 فروردین تعطیل خواهد بود.

او با بیان اینکه این تصمیم در راستای جلوگیری از تجمعات و اجتماعات برای پیشگیری از شیوع کرونا اتخاذ شده است، ابراز داشت: با هماهنگی های اجرا شده با نیروی انتظامی مقرر شد برای اجرای این مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا اقدامات لازم انجام گردد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان با بیان اینکه از همشهریان کاشانی می خواهیم که در روز 13 فروردین در خانه بمانند، توضیح داد: مشارکت عمومی در کنار تمهیدات بازدارنده برای مقابله با کرونا و پیشگیری از موج بعدی ضروری و ضروری است.

او اضافه نمود: از مردم می خواهیم از هرگونه حضور و تجمع و اجتماع در مراکز تفریحی و تفرجی شهرستان کاشان بپرهیزند.

قنبری همچنین از پیشتازی کاشان در بی خطرسازی پسماند های عفونی اطلاع داد و گفت: حدود 95 درصد از پسماند های عفونی در کاشان جمع آوری و بعد از بی خطرسازی دفن بهداشتی می گردد.

او همچنین از ایجاد شهرک اقلام ضایعاتی در سال آینده در کاشان اطلاع داد و بیان داشت: این شهرک در زمینی به وسعت 29 هکتار در سال آینده راه اندازی خواهد شد.

منبع:مهر

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 960

به "تعطیلی پارک ها و تفرجگاه های کاشان در 13 فروردین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی پارک ها و تفرجگاه های کاشان در 13 فروردین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید