به روزرسانی نسخه وب شاد، ارائه سرویس آزمون ساز از اواخر مهرماه

به گزارش لنجان بلاگ، مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به به روز رسانی نسخه وب اپلیکیشن شاد گفت: امکانات بیشتری به نسخه وب افزوده شده است.

به روزرسانی نسخه وب شاد، ارائه سرویس آزمون ساز از اواخر مهرماه

محمود حبیبی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره به روز رسانی نسخه وب شاد گفت: نسبت به سال گذشته امکانات بیشتری به نسخه وب اضافه نموده شده و دائم در حال به روز رسانی هستیم. سعی کردیم خدمات بیشتری به نسخه وب اضافه کنیم.

وی بعلاوه با اشاره به امکانات نو پلتفرم آموزشی شاد در سال تحصیلی نو که اواخر شهریورماه رونمایی شد اظهار کرد: اتاق یا گروه صوتی با رهبری و راهنمایی معلم راه اندازی و به شاد اضافه نموده شده است.

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: بر اساس این قابلیتِ تعاملی، امکان صحبت مستقیم همزمان معلم با حداقل پنج دانش آموز فراهم است و ما را به هدف توسعه تعاملات میان دانش آموز و معلم در شاد نزدیکتر نموده است. سرویس حضور و غیاب هم بهینه شده است.

حبیبی با اشاره قابلیت نو دیگری تحت اسم آزمون ساز در شاد اظهار کرد: سرویس آزمون هم طراحی شده که احتمالا اواخر مهرماه ارائه می گردد. این افزونه، به مرور زمان کاملتر می گردد تا برای امتحانات دی ماه هم مورد استفاده قرار بگیرد.

وی اضافه نمود: قابلیت های بسیاری به شاد اضافه نموده شده است که در زمان خودشان رونمایی شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1199

به "به روزرسانی نسخه وب شاد، ارائه سرویس آزمون ساز از اواخر مهرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به روزرسانی نسخه وب شاد، ارائه سرویس آزمون ساز از اواخر مهرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید