ایرانسل و بانک پارسیان در راستا توسعۀ همکاری ها

به گزارش لنجان بلاگ، ایرانسل و بانک پارسیان بر هم افزایی و توسعۀ همکاری ها تأکید کردند.

ایرانسل و بانک پارسیان در راستا توسعۀ همکاری ها

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مدیران عامل ایرانسل و بانک پارسیان، روز سه شنبه 11 خرداد 1400، در محل ساختمان مرکزی بانک پارسیان، ملاقات کردند.

در این نشست، دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و مهندس حبیب فرجام قائم مقام معاون مالی ایرانسل و نیز دکتر کوروش پرویزیان مدیرعامل و مهندس عباس خسروانی معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک پارسیان، دکتر حمید توفیقی مدیرعامل گروه داده پردازی پارسیان و مهندس احمد جعفری مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان حضور داشتند.

در این ملاقات، دو طرف بر توسعۀ همکاری ها و هم افزایی در راستای توسعۀ زمینه های مشترک خدمات رسانی تأکید کردند.

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، طی بیش از 14 سال حضور در عرصۀ ارائۀ خدمات ارتباطی ایران، پیروز شده تا با انحصارزدایی از این عرصه، خدمات نوین تلفن همراه، از جمله اینترنت پرسرعت همراه و ثابت را به مشترکان خود ارائه کند و با ارائۀ زیرساخت ارتباطی بر اساس جدیدترین فناوری های ارتباطی جهانی، از جمله شبکۀ نسل پنجم تلفن همراه (5G)، تجربۀ سریعترین و جدیدترین شبکۀ تلفن همراه را برای مشترکان خود به ارمغان آورد و از توسعۀ کسب وکارهای نوپای ایرانی بر این بستر نیز حمایت کند.

بانک پارسیان از اسفند ماه 1380، با هدف توسعۀ مالی به وسیله گسترش فعالیت در بخش صنایع، با فراهم آوردن امکانات، تسهیلات و تدوین و اشاعه ابزارهای مالی و پولی نوین، همچنین تأمین مالی برای زیربخش های ساخت، تجارت و مصرف، در شبکۀ بانکی کشور در حال فعالیت است.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1036

به "ایرانسل و بانک پارسیان در راستا توسعۀ همکاری ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانسل و بانک پارسیان در راستا توسعۀ همکاری ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید