احتمال اثبات قتل غیرعمد مارادونا قوت گرفت

به گزارش لنجان بلاگ، براساس اعلام هیات پزشکی رسیدگی کننده به علت مرگ دیگو مارادونا، عملکرد تیم پزشکی این اسطوره نامناسب، بی دقت و ناقص بوده است.

احتمال اثبات قتل غیرعمد مارادونا قوت گرفت

به گزارش ایرنا، اسطوره فوتبال آرژانتین و دنیا نوامبر سال گذشته در سن 60 سالگی براثر حمله قلبی درگذشت؛ اتفاقی تلخ که دنیا ورزش را در بهت و ماتم فرو برد.

سیل اتهامات درخصوص رسیدگی های پزشکی نامناسب به مارادونا در ساعات پیش از فوتش، به سمت متهمان روانه شد؛ این اتهامات در حالی مطرح شد که اسطوره آرژانتینی چند هفته پیش از این اتفاق تحت جراحی مغز نهاده شده بود.

در راستای رسیدگی و انجام تحقیقات درخصوص علت مرگ مارادونا کمیته پزشکی در آرژانتین تشکیل شد و این هیات حالا پس از انجام تحقیقات حالا به این نتیجه رسیده که تیم پزشکی مسوول رسیدگی به دیگو بی دقتی نموده است.

در این گزارش پزشکی که به رویت رویترز رسیده، آمده است: عملکرد تیم پزشکی مسوول رسیدگی به شرایط دیگو آرماندو مارادونا، ناکافی، ناقص و بی دقت بوده است.

این گزارش اضافه می نماید که مارادونا حدود 12 ساعت پیش از مرگ، به شدت ناخوش احوال بوده و علائم بی سابقه ای از دروه ای طولانی همراه با رنج و درد را از خود بروز داده و ما به این نتیجه رسیدیم که بیمار از ساعت 00:30 بامداد 25/11/2020 (پنجم آذرماه 99) به درستی تحت مراقبت و نظارت نبوده است.

لئوپولدو لوکه پزشک مارادونا پس از مرگ وی هدف تحقیقات و خانه و محل کار وی به اتهام قتل غیرعمد احتمالی توسط بازپرسان مورد تفحص نهاده شد.

مرد افسانه ای آلبی سلسته بارها برای فوتبال دوستان لحظات فراموش نشدنی را در زمین سبز به یادگار گذاشت که از جمله آنها می توان به گل مشهور به دست خدا و گل انفرادی وی به انگلیس در یک چهارم جام دنیای 1986 مکزیک اشاره نمود.

تغییر نام استادیوم باشگاه ناپولی به نام مارادونا یکی از چندین اقدامی است که به احترام اسطوره باشگاه ناپولی انجام شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 خرداد 1400 بروزرسانی: 1 خرداد 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 988

به "احتمال اثبات قتل غیرعمد مارادونا قوت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال اثبات قتل غیرعمد مارادونا قوت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید