10 نشانه عفونت ویروسی که باید جدی بگیرید

به گزارش لنجان بلاگ، به یاد داشته باشید سرما خوردگی و آنفلوانزا مشابهت های زیادی داشته و به همین علت دانستن علائمی که باید مراقب آن ها بود، بسیار مهم است. در ادامه نگاهی گذرا به علائم و نشانه های هشدار دهنده مرتبط با عفونت ویروس H 3 N 2 خواهیم انداخت. مهمترین نشانه های ابتلا به این عفونت ویروسی عبارتند از:

10 نشانه عفونت ویروسی که باید جدی بگیرید

فصل آنفولانزا هنوز تمام نشده و در ماه های آخر سال به علت سرد و گرم شدن هوا، معمولا آمار این بیماری ویروسی بیشتر می گردد. در این شرایط، مهم است که بدانید ویروس آنفلوانزا چه کاری می تواند با بدن شما انجام دهد و چگونه می توانید عفونت را تشخیص دهید.

متخصصین توصیه می نمایند؛ علائم اصلی ویروس آنفلوانزا و ابتلا به انواع آن به ویژه نوع H 3 N 2 را شناسایی نموده و بدانید ویروس می تواند با بدن شما چه کند و پس از آلوده شدن به ویروس آنفلوانزای H 3 N 2 چه علائمی را تجربه خواهید کرد.

ویروس چگونه از فردی به فرد دیگر منتقل می گردد؟

اولین سوالی که ممکن است هنگام صحبت در خصوص این ویروس به فکر شما خطور کند، این است که ویروس های مختلف آنفلوانزا چگونه از فردی به فرد دیگر منتقل می شوند؟ طبق مطالعات صورت گرفته، ویروس آنفلوانزا H 3 N 2 بسیار قابل انتقال است. این ویروس مسری می تواند به راحتی به وسیله هوا و به وسیله قطرات تنفسی از فردی به فرد دیگر سرایت کند. متاسفانه ویروس فوق می تواند به وسیله اندام های تنفسی مانند بینی، دهان و ... وارد بدن هر فردی گردد.

آیا شما به H 3 N 2 آلوده هستید؟

به یاد داشته باشید سرما خوردگی و آنفلوانزا مشابهت های زیادی داشته و به همین علت دانستن علائمی که باید مراقب آن ها بود، بسیار مهم است. در ادامه نگاهی گذرا به علائم و نشانه های هشدار دهنده مرتبط با عفونت ویروس H 3 N 2 خواهیم انداخت. مهمترین نشانه های ابتلا به این عفونت ویروسی عبارتند از:

لرز

تب با درجه بالا

گلو درد

سردرد

درد عضلانی

بدن درد

کمر درد

گرفتگی بینی

آبریزش بینی

عطسه کردن

در موارد جدی، فرد مبتلا ممکن است مشکل شدید در تنفس، درد و ناراحتی در قفسه سینه، مشکل در بلع غذا و تب مداوم را تجربه کند. متخصصان هشدار داده اند: اگر فردی هر یک از علائم ذکر شده در بالا را برای مدت 2 تا 3 روز بیشتر تجربه کرد، لازم است که فوراً در پی یاری پزشکی باشد. به یاد داشته باشید، تنها راه برای در امان ماندن از بدترین عفونت ویروسی، درک علائم و نشانه های مرتبط با آن است.

منبع: سیناپرس

منبع: فرادید
انتشار: 23 اسفند 1401 بروزرسانی: 23 اسفند 1401 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1585

به "10 نشانه عفونت ویروسی که باید جدی بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 نشانه عفونت ویروسی که باید جدی بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید