مصاحبه با خانم بدلکار زیبای سینمای ایران ! ، بازی با مرگ در 20 سالگی !

به گزارش لنجان بلاگ، خبرنگاران: با این که دختری 20 ساله است اما در بیش از 30 فیلم بدلکاری انجام داده است و کاملاحرفه ای شده.

مصاحبه با خانم بدلکار زیبای سینمای ایران ! ، بازی با مرگ در 20 سالگی !

بدلکاری حرفه ای سرشار از هیجان است. بدلکاری در ایران چندسالی است که حسابی سروصدا نموده و هواداران زیادی دارد. از نام آشناترین بدلکاران می توانیم به ارشا اقدسی و پیمان ابدی اشاره کنیم. اما در کشورمان بدلکاران خانم هم داریم. حدیثه سعیدپناه جزو بدلکاران خانم ایران است.

به گزارش خبرنگاران،جعفر پاکزاد- انتشار یک فیلم باعث شد به سراغش برویم. دختر جوانی که سر نترسی دارد و وارد شغلی پرازهیجان و خطر شده است.

حدیثه سعیدپناه ، 20 ساله ، ساکن استان البرز، بدلکار جوانی که رامین راستاد بازیگر نام آشنای سینما وتلویزیون فیلمی از بدلکاری هیجان انگیز او منتشرکرد. در این فیلم چندثانیه ای دخترجوان از خودروی درحال حرکت به بیرون می پرد. یک صحنه بسیار حساس و خطرناک که با موفقیت تمام در قاب دوربین فیلم برداران این فیلم ثبت شد.

انتشار همین چندثانیه ویدیو از بدلکاری حدیثه سعیدپناه باعث شد او مهمان پایگاه خبری خبرنگاران گردد.در ادامه گفت وگو با این دختر بدلکار را ببنید وبخوانید.

15 ساله بودم که در یک باشگاه رزمی کار می کردم ، همان موقع بود که آقای خنجری سرپرست تیم بدلکاران فراخوانی برای جذب بدلکار خانم زد. به وسیله مربی ورزشم با آقای خنجری آشنا شدم و تمرین هایم را شروع کردم.

سعیدپناه گفت: مادرم همواره همراهم بود اما پدرم در ابتدای راه کمی مخالفت داشت. نگران سلامتی بود، نگران زیبایی ام بود. اما وقتی علاقه مرا به این رشته و حرفه دیدند قبول کردند. پس از رضایت خانواده ام حدودا یک سال ونیم تمرین کردم تا اینکه توانستم با کوشش و پشتکاری که نشان دادم رضایت آقای خنجری را به اسم مربی و استاد به دست آورم.

اولین کارحرفه ای برای خانم بدلکار

اولین کار حرفه ای خانم بدلکار مربوط به پروژه فوق لیسانسه ها 2 بود. او می گوید: در این فیلم باید به جای خان متین ستوده از پله ها به سمت پایین پرت شدم. این کار را آنقدر خوب انجام دادم که هم کارگردان و هم مربی من رضایت خودشان را اعلام کردند.

من نترس هستم

حالا پس از گذشت 5 سال از شروع به کار حدیثه سعیدپناه به اسم بدلکار او تا به امروز بیش از 30 فیلم بدلکاری انجام داده است. او در این باره می گوید: حرفه ام را خیلی دوست دارم، هربار که سرصحنه برای بدلکاری آماده می شوم آنقدر ذوق زده هستم که فقط به انجام کار فکر می کنم به همین دلیل تا به حال اتفاق نیافتاده که ترسیده باشم.

خانم بدلکار خیلی کم دارم

خانم بدلکار کم تر داریم ، این ها را سعیدپناه می گوید و ادامه می دهد: خانم هایی هستند که کار بدلکاری انجام می دهند اما اینکه بخواهم نام ببرم نمی توانم. ولی این موضوع را می توانم بگویم که آنقدر کوشش می کنم که به اولین خانم بدلکار معروف ایرانی تبدیل خواهم شد.

دچار حادثه نشده ام

خوشبختانه حدیثه سعیدپناه در هیچ صحنه فیلم برداری تا به امروز دچار حادثه نشده است او در این باره می گوید: من و تیمی که با آن کار می کنم همواره سعی دارد همه نکات ایمنی را به طور کامل رعایت کند. به همین دلیل کم تر دچار حادثه شده ایم. اما اگر بخواهم خاطره ای در این زمینه تعریف کنم به خاطر دارم که مدتی قبل در جریان فیلم سینمایی نجلی بود که در نزدیکی ما انفجاری رخ داد. بر اثر این انفجار شیشه ای شکست و تکه های آن به سر یکی بدلکاران خانمی که در کنارم بود ریخت.

از جمشید هاشم پور تا جکی چان

دختر جوان بدلکار می گوید: دوست دارم به اسم یک بدلکار در پروژه های عظیم سینمایی حضور پیدا کنم. دوست دارم همان بدلکاری هایی را انجام بدهم که در صحنه رخ می دهد نه با جلوه های ویژه و غیره. با آقای جمشید هاشم پور در یک فیلم آشنا شدم اما بدلکاری انجام ندادم ولی یک روز اگر بتوانم در فیلم های جکی چان بدلکاری بکنم به یکی از عظیمترین آرزوهایم رسیده ام.

دخترها بدلکار شوند

سعیدپناه که خودش از دوران نوجوانی قدم به دنیای بدلکاری گذاشته است می گوید: امیدوارم دخترانی که این حرفه را دوست دارند شرایطی برایشان فراهم گردد که مثل من به آرزوی خود برسند. حتما باید ورزش نمایند و به وسیله گروه های حرفه ای بدلکاری که در کشور هستند با آموزش های حرفه ای وارد این کار شوند.

منبع: رکنا
انتشار: 25 شهریور 1400 بروزرسانی: 25 شهریور 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 1163

به "مصاحبه با خانم بدلکار زیبای سینمای ایران ! ، بازی با مرگ در 20 سالگی !" امتیاز دهید

5 کاربر به "مصاحبه با خانم بدلکار زیبای سینمای ایران ! ، بازی با مرگ در 20 سالگی !" امتیاز داده اند | 4.2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاحبه با خانم بدلکار زیبای سینمای ایران ! ، بازی با مرگ در 20 سالگی !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید