ظرفیت لیگ برتر والیبال ایران 8 تیم است، الکنو پیشنهادات خوبی داد

به گزارش لنجان بلاگ، مسعود صالحیه در مصاحبه با خبرنگاران درباره احتمال 16 تیمه شدن رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: این تصمیم درستی نیست. بهترین تعداد تیم برای لیگ برتر والیبال ایران حداکثر 8 تیم است چرا که در صورت افزایش تعداد تیم ها، مابقی زنگ تفریح رقابت ها خواهند شد و کیفیت بازی ها را کاهش می دهند.

ظرفیت لیگ برتر والیبال ایران 8 تیم است، الکنو پیشنهادات خوبی داد

وی ادامه داد: البته می توانند در دو گروه رقابت ها را برگزار نمایند اما والیبال ایران به اندازه 16 تیم بازیکن خوب ندارد و نمی توانیم لیگ باکیفیتی در صورت 16 تیم شدن داشته باشیم.

پیشکسوت والیبال ایران در ادامه به نشست آنلاین الکنو با سرمربیان ایرانی اشاره نمود و گفت: الکنو در این نشست به تبادل افکار با سرمربیان ایرانی پرداخت و پیشنهاداتی برای افزایش سطح فنی بازیکنان ایران ارائه داد که در صورت همکاری سرمربیان ایرانی با الکنو به این نتیجه خواهیم رسید. الکنو درباره لحظات بحرانی مسابقات، راهکارهایی برای رجحان تیم ملی مقابل حریفان ارائه داد. او مطالعاتی درباره بازی های المپیک ریو انجام داده و تمام بازیکنان ایرانی را به خوبی شناسایی و مورد آنالیز قرار داده است.

صالحیه اضافه کرد: الکنو مربی بادانشی است که تیمش را قهرمان المپیک نموده است و افتخارات زیادی در کارنامه دارد. او برای رجحان تیم ملی والیبال ایران در شرایط بحرانی مقابل حریفان، پیشنهادی به سرمربیان ارائه داده که مربیان کنار یکدیگر جمع شوند و با همکاری هم راهکارهای مناسب را مورد آنالیز و استفاده قرار دهند.

پیشکسوت والیبال ایران گفت: طبق صحبت های الکنو، دریافت اول بسیار مهم است و باید دریافت سالمی انجام گردد. برابر حریفانی که از سرویس های قدرتی و سرعتی استفاده می نمایند، تیم ملی ایران باید دریافت خوبی داشته باشد تا بتواند توپ را به پاسور برساند. چنین اقدامی احتیاج به تمرینات و زحمات بسیاری دارد و عامل مهمی برای پیروزی در مسابقات به حساب می آید. نکته دیگر زدن سرویس های خوب است مانند سرویس های قدرتی و سرعتی در سطح بالا. مهمترین کار برای رسیدن به این اهداف نیز است که مربیان تیم های نوجوانان و جوانان روی بازیکنان خود زیاد کار نمایند تا در این سرویس ها به رجحان برسیم. اگر نتوانیم سرویس های خوبی داشته باشیم، پیروز نخواهیم شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 870

به "ظرفیت لیگ برتر والیبال ایران 8 تیم است، الکنو پیشنهادات خوبی داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت لیگ برتر والیبال ایران 8 تیم است، الکنو پیشنهادات خوبی داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید