کارگردان اورواچ پس از 19 سال بلیزارد را ترک کرد

به گزارش لنجان بلاگ، جف کاپلان، کارگردان بازی اورواچ، به تازگی اعلام نموده است که پس از 20 سال حضور در شرکت بلیزارد این شرکت را ترک گفته است. جف کاپلان از همان ابتدای معرفی و عرضه بازی اورواچ در رأس توجه مخاطبان بوده است و همواره با جامعه هواداران این اثر ارتباط داشته است.

کارگردان اورواچ پس از 19 سال بلیزارد را ترک کرد

می توان گفت که خبر جدایی او از بلیزارد تا حدی شوکه نماینده بود. به خصوص در شرایطی که همه می دانیم آن ها اکنون روی توسعه بازی اورواچ 2 کار می نمایند. قبل از اینکه بلیزارد در پستی در وبلاگ خود این خبر را اعلام کند، کمتر کسی انتظار این خبر را داشت. با این وجود، هرچند که کاپلان که به عنوان کارگردان مجموعه بازی اورواچ فعالیت می کرد، از استودیو جدا شده است اما بلیزارد به هواداران قول داده که بازی اورواچ 2 به خوبی فرایند توسعه خود را زیر نظر آرون کِلر (Aaron Keller) دنبال می نماید. کِلر یکی از اعضای بنیان گذار و اصلی تیم توسعه بازی اورواچ بوده است و زین پس صندلی کاپلان را او بر عهده خواهد داشت.

آرون کِلر در نوشته ای خطاب به هواداران این بازی نوشته است : درباره اورواچ 2 باید بگویم که فرایند توسعه بازی با سرعت خوبی به راه خود ادامه می دهد. ما چشم اندازی استثنایی داریم که در حال اجرای آن هستیم. واکنش و بازخوردهای شما نسبت به جزئیات و اطلاعات جدیدی که در بلیزکان آنلاین با شما به اشتراک گذاشتیم، همه ی ما را به وجد آورده است. ما همچنین معرفی های هیجان انگیزی را برای سال جاری در نظر گرفته ایم. خیلی زود جزئیات تازه و بیشتری را از پیشرفت های بازی اورواچ 2 با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

جف کاپلان هم درباره این موضوع در نامه ای خطاب به هواداران اعلام نموده است: خلق دنیا ها و شخصیت ها برای چنین مخاطبان پرشوری برای من افتخار و دستاوردی عظیم و ارزشمند بوده است. می خواهم قدردانی عمیق خود را به همه افرادی که در بلیزارد از تیم و بازی ما پشتیبانی کردند، برسانم اما می خواهیم از تمامی توسعه دهندگان فوق العاده ای که در راه ماجراجویی خلق این بازی من را همراهی نموده اند، تشکر ویژه ای کنم.

بلیزارد وعده داده که اطلاعات بیشتری را از دنباله اورواچ اعلام خواهد نمود. الان ما فقط می توانیم از کاپلان خداحافظی نموده و از تمام کوشش هایش برای اورواچ و جامعه هوادارانش قدردانی کنیم و برای آینده امیدوار باشیم. شکی وجود ندارد که جدایی جف کاپلان از این استودیو می تواند فقدان مهمی برای بلیزارد باشد. به ویژه اگر بخواهیم برخی از تصمیم ها و تغییرات بحث برانگیز این سال های اخیر اکتیویژن درباره فلسفه کاری و مدیریتی این استودیو را در نظر بگیریم، این قضیه می تواند برخی از هواداران را بیشتر نگران کند. البته باید ببینیم آن ها برای پر کردن جای فردی مانند او چه برنامه هایی دارند. هرچند باید در نظر داشت که کارگردان جدید بازی اورواچ 2 یکی از اعضای کلیدی گروه توسعه دهنده این مجموعه بازی بوده است و به احتمال فراوان در فرایند ساخت اورواچ 2 خلل خاصی وارد نخواهد شد.

در حال حاضر، یکی از پروژه هایی که بلیزارد به صورت جدی مشغول کار روی آن است، بازی اورواچ 2 است. اگرچه آن ها اعلام نموده اند که هواداران نباید تا قبل از سال 2022 میلادی منتظر عرضه این بازی باشند، اما مدتی پیش در جریان مراسم بلیزکان آنلاین اطلاعات زیادی درباره این بازی اعلام شد. اطلاعاتی که نه تنها به ما جزییات جدیدی از نقشه ها، شخصیت ها و برخی از ویژگی های این قسمت می داد بلکه نشان دهنده پیشرفت زیاد تیم سازندگان در فرایند توسعه بازی بوده است.

منبع: GameInformer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 987

به "کارگردان اورواچ پس از 19 سال بلیزارد را ترک کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگردان اورواچ پس از 19 سال بلیزارد را ترک کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید