هشت اخراجی در یکی از دیدارهای کوپا لیبرتادورس

به گزارش لنجان بلاگ، در ملاقات گرمیو و اینترناسیونال از مرحله گروهی کوپا لیبرتادورس هشت بازیکن اخراج شدند.

هشت اخراجی در یکی از دیدارهای کوپا لیبرتادورس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، ملاقات کلاسیک پورتو آلگره بین دو تیم گرمیو و اینترناسیونال با درگیری میان بازیکنان انتها یافت. این اتفاق در سه دقیقه مانده به انتها بازی پس از برخورد مویسس و په په با هم رخ داد. پس از 106 دقیقه بازی دو تیم به تساوی بدون گل دست یافتند اما فرناندو راپایینی، داور آرژانتینی مجبور شد هشت بازیکن را اخراج کند. سه بازیکن و یک بازیکن نیمکت نشین از هر دو تیم کارت قرمز دریافت کردند. به احتمال فراوان پس از گزارش داور هر دو باشگاه جریمه خواهند شد.

دقیقه 87 درگیری شروع شد. این ملاقات مانند همه بازی های کلاسیک برخوردهایی داشت. مویسس و په په شروعگر این درگیری بودند. بازیکن اینتر زمانی که په په روی زمین بود به او ضربه زد. سپس بازیکن گرمیو از داور خط خواست تا موییس را جریمه کند که این موضوع با خشم بازیکن میزبان همراه شد.

داور خود را به این درگیری رساند تا شرایط را کنترل کند. او به سرعت هر دو بازیکن را اخراج کرد. در این بین درگیری هایی به وجود آمد که شرایط دیگر غیر قابل کنترل شده بود. بازیکنان به هم ضربه می زدند و سرمربیان دو تیم در کوشش بودند تا شاگردانشان را آرام نمایند. این درگیری 10 دقیقه طول کشید و با اخراج چهار بازیکن از هر یک از دو تیم به انتها رسید. بازی با هشت بازیکن (از هر تیم) از سر گرفته شد و داور در دقیقه 106 سوت انتها را به صدا درآورد.

گرمیو و اینترناسیونال در گروه E کوپا لیبرتادورس با چهار امتیاز در رتبه های اول و دوم قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 246

به "هشت اخراجی در یکی از دیدارهای کوپا لیبرتادورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشت اخراجی در یکی از دیدارهای کوپا لیبرتادورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید