تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی تغییر نام داد، حمایت مالی بناساز حافظ به کام سینای بوشهر!

به گزارش لنجان بلاگ، تیم فوتبال پارس جنوبی بوشهر در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال بانوان تغییر نام داده و قرار است با نام سینای بوشهر به مسابقات خود ادامه دهد.

تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی تغییر نام داد، حمایت مالی بناساز حافظ به کام سینای بوشهر!

بهجت ایوب زاده، سرپرست تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی بوشهر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی لنجان بلاگ در مورد تغییر نام این تیم گفت: اسم تیم به سینای بوشهر تغییر کرده چون باید از لحاظ قانونی یک باشگاه از تیم حمایت می کرد و به همین دلیل از اسم سینا استفاده کردیم.

وی افزود: سینا از تیم ما حمایت مالی نخواهد کرد یعنی نمی توانند حمایت مالی کنند. ما صحبت هایی کردیم و امیدوارم از لحاظ مالی حمایت کنند.

ایوب زاده در پاسخ به این سوال که اگر اسپانسر جدید از این تیم حمایت نمی کند چه ضرورتی به تغییر اسم باشگاه بود و چرا با نام پارس جنوبی بوشهر به مسابقات خود ادامه ندادند، گفت: اصلاً ما با تیم پارس جنوبی بوشهر نبودیم. آنها سال گذشته هم حمایتی از ما نکردند. امسال هم نمی خواستیم ولی فدراسیون اسم تیم ما را پارس جنوبی گذاشته بود. ما به صورت کتبی اعلام کرده بودیم که اسم تیم ما بناساز حافظ است.

سرپرست تیم حافظ سینا بوشهر ادامه داد: از ابتدای لیگ با اسم بناساز حافظ شرکت کردیم که مربوط به شرکت ساختمانی است و در حال حاضر حامی مالی تیم ما بناساز حافظ است اما با اسم سینا در لیگ شرکت می کنیم.

تیم سینا بوشهر تا هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال همه مسابقات خود را با شکست پشت سرگذاشته و بدون امتیاز در قعر جدول رده بندی لیگ قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 15

به "تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی تغییر نام داد، حمایت مالی بناساز حافظ به کام سینای بوشهر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم فوتبال بانوان پارس جنوبی تغییر نام داد، حمایت مالی بناساز حافظ به کام سینای بوشهر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید