امکان ثبت نام برای جاماندگان پذیرش در دانشگاه استاد فرشچیان فراهم شد

به گزارش لنجان بلاگ، امکان ثبت نام برای جاماندگان از ثبت نام اولیه در دانشگاه آزاد واحد استاد فرشچیان، در رشته های فرش، نقاشی، صنایع دستی و معماری در مقطع تحصیلی کارشناسی پیوسته فراهم شد.

امکان ثبت نام برای جاماندگان پذیرش در دانشگاه استاد فرشچیان فراهم شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، امکان ثبت نام برای جاماندگان از ثبت نام اولیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد استاد فرشچیان، در رشته های فرش، نقاشی، صنایع دستی و معماری در مقطع تحصیلی کارشناسی پیوسته، با مراجعه مستقیم به محل واحد دانشگاهی فراهم شد.

متقاضیانی که تا کنون هیچ گونه اقدامی جهت ثبت نام در این واحد دانشگاهی انجام نداده اند، با در دست داشتن مدارک مورد احتیاج از ساعت 09:00 تا 14:00 به نشانی واحد (تهران- میدان انقلاب اسلامی- خیابان انقلاب اسلامی- خیابان دوازده فروردین- خیابان شهید نظری- نبش کوچه جاوید یکم- شماره 97- واحد هنر های اسلامی- ایرانی استاد فرشچیان) مراجعه نمایند.

لازم است داوطلبین، قبل از مراجعه به واحد دانشگاهی، نسبت به دریافت رسید درخواست تاییدیه تحصیلی از سامانه taeeda.ir اقدام نمایند و رسید مذکور را به همراه داشته باشند.

مدارک مورد احتیاج جهت ثبت نام

ارائه رسید درخواست تاییدیه تحصیلی (دیپلم متوسطه دوم) یا (دیپلم نظام قدیم) یا (پیش دانشگاهی) که از سامانه taeeda.ir، به نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنر های اسلامی- ایرانی استاد فرشچیان صادر شده است.

عکس رنگی 4*3 با پوشش اسلامی 6 قطعه (برای مشمولین نظام وظیفه 12 قطعه) پشت نویسی شده، برای متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی دوره متوسطه دوم و یا دیپلم نظام قدیم است، گواهی و یا اصل مدرک فراغت از تحصیل + یک عدد کپی مدرک، برای متقاضیانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند، ارائه هر دو مدرک دیپلم متوسطه و پیش دانشگاهی لازم است. از هر مدرک یک عدد کپی مدرک، اصل شناسنامه عکس دار و تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه در یک برگ به تعداد دو عدد، تصویر صفحات سوم و چهارم شناسنامه در یک برگ به تعداد دو عدد، تصویر صفحات پنجم و ششم شناسنامه در یک برگ به تعداد دو عدد را در دست داشته باشند.

متقاضیانی که دارای کارت ملی هوشمند هستند؛ تصویر روی کارت ملی در یک برگ به تعداد یک عدد، تصویر پشت کارت ملی در یک برگ به تعداد یک عدد را در دست داشته باشند.

متقاضیانی که فاقد کارت ملی هوشمند هستند، رسید دریافت کارت ملی که از دفاتر خدمات الکترونیکی و یا ثبت احوال دریافت نموده اند را به همراه داشته باشند.

ارائه مدرک نظام وظیفه

داوطلبین معافیت دائم از خدمت و یا دارای کارت سرانجام خدمت وظیفه عمومی، کارت معافیت و یا اتمام خدمت وظیفه عمومی را به همراه داشته باشند.

داوطلبینی که از معافیت وقفه تحصیلی دوره متوسطه دوم تا کنکور سراسری استفاده می نمایند، جهت اخذ معافیت تحصیلی با ارائه مدارک شناسایی در روز ثبت نام، جهت صدور معافیت تحصیلی برای واحد استاد فرشچیان به دفاتر ناجا معرفی می شوند.

برای داوطلبینی که گواهی اعزام به خدمت آنان در تاریخ مراجعه به واحد استاد فرشچیان برای ثبت نام، هنوز مهلت داشته باشد، نیز جهت صدور معافیت تحصیلی برای واحد استاد فرشچیان به دفاتر ناجا معرفی می شوند.

موافقت نامه رسمی از وزارتخانه یا سازمان متبوع برای مشمولان دیپلمه که دارای تعهدات خدمتی هستند و از خدمت دوره ضرورت معاف هستند. افرادی که به عنوان سرباز معلم مشغول خدمت هستند با مجوز وظیفه عمومی از خدمت ترخص شوند. گواهی موافقت و معرفی سازمان مربوطه برای شاغلین نیرو های نظامی و انتظامی، کلیه فرم های ثبت نام مربوط به مقطع کارشناسی پیوسته را از لینک edu.iau.ac.ir/Home/NewsList دریافت و تکمیل و در زمان مراجعه حضوری ارائه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 660

به "امکان ثبت نام برای جاماندگان پذیرش در دانشگاه استاد فرشچیان فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان ثبت نام برای جاماندگان پذیرش در دانشگاه استاد فرشچیان فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید