پیگیری عضو شورای شهر برای شکایت رسمی از سحر قریشی

به گزارش لنجان بلاگ، عضو شورای شهر تهران از پیگیری شکایت مدیریت شهری از یک بازیگر سینما اطلاع داد.

پیگیری عضو شورای شهر برای شکایت رسمی از سحر قریشی

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، مجید فراهانی در اینستاگرام خود در واکنش به انتشار کلیپی از سحر قریشی بازیگر سینما، نوشت: برخورد توهین آمیز سحر قریشی با یک پاکبان فضای سبز شهرداری تهران قابل پذیرش نیست و در صورت عدم برخورد مناسب، بیم آن می رود که این ناهنجاری به عرف جامعه تبدیل گردد.

وی در توضیح آنچه در این کلیپ گذشته است، اضافه کرد: روز گذشته در ویدیوی توزیع شده در فضای مجازی، بازیگر تلویزیون و سینما، سحر قریشی با خنده و مضحکه کنار رفتگری می رود و با تمسخر به دوستانش می گوید لباسم را با او ست نموده ام و وقتی رفتگر بینوا به او واکنش نشان می دهد با حالتی توهین آمیز به آن دیگری رفیقش می گوید همین مانده بود که فقط این به ما بگوید برو ...

عضو شورای شهر تهران توضیح داد: پاکبانان و کارگران امروز با حداقل حقوق و مزایا بیش ترین زحمت را برای رفت و روب و تمیزی شهر و بوستان ها می کشند و حداقل انتظار برخورد محترمانه و قدرشناسانه با این فداکاری ها داریم.

فراهانی تاکید نمود: لذا در صورت عدم عذرخواهی رسمی خانم سحر قریشی، به عنوان نماینده مردم قدرشناس تهرانی پیگیر شکایت مدیریت حقوقی شهرداری تهران از خانم سحر قریشی خواهم بود تا خدای نانموده اینگونه رفتارهای ناپسند تبدیل به هنجار جامعه نگردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 352

به "پیگیری عضو شورای شهر برای شکایت رسمی از سحر قریشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری عضو شورای شهر برای شکایت رسمی از سحر قریشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید