پزشکان کانادایی به افزایش دستمزدهایشان اعتراض کردند

به گزارش لنجان بلاگ، بیش از 500 پزشک در کانادا در نامه ای به افزایش دستمزدهایشان اعتراض نموده و خواهان صرف این پول برای بهبود خدمات دهی به بیمارانشان شده اند.

پزشکان کانادایی به افزایش دستمزدهایشان اعتراض کردند

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرنگاران، در کانادا بیش از 500 پزشک و کارآموز دوره پزشکی، به همراه بیش از 150 دانشجوی این رشته، با امضای نامه ای به افزایش دستمزدهایشان اعتراض کردند.

در این نامه آمده است: ما پزشکان استان کِبِک که به نظام دولتی قدرتمند اعتقاد داریم به افزایش های اخیر در دستمزدهایمان که اتحادیه های پزشکی مان بر سر آن مذاکره نموده اند معترضیم.

به نوشته سی ان بی سی، این گروه خاطرنشان نموده اند این موضوع که افزایش حقوق آنها در زمانی صورت می گیرد که پرستاران و بیمارانشان با مسائل مواجهند، آنها را آزرده خاطر می نماید.

در این نامه آمده است: آنچه افزایش دستمزدها را شوک آورتر می نماید این است که پرستاران، منشی ها و سایر پرسنل ما با شرایط کاری بسیار سخت مواجهند و بیماران ما به دلیل کاهش های انجام شده در بودجه ها طی سال های اخیر و تجمیع قدرت در وزارت بهداشت از دسترسی به خدمات مورد احتیاج محروم مانده اند.

این نامه می افزاید: ظاهراً تنها چیزی که در برابر این قطع بودجه ها مصون مانده پاداش های پرداختی به ما است.

امضاکنندگان که این نامه که 213 پزشک عمومی، 184 متخصص، 149 کارورز دوره پزشکی و 162 دانشجوی پزشکی را شامل می شوند خواسته اند این پول به نظام بهداشت و سلامت کانادا برگردانده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 216

به "پزشکان کانادایی به افزایش دستمزدهایشان اعتراض کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشکان کانادایی به افزایش دستمزدهایشان اعتراض کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید