نماینده سابق کنگره: ترامپ فرد مناسبی برای ریاست جمهوری نیست

به گزارش لنجان بلاگ، نماینده سابق جمهوریخواه کنگره آمریکا بر این باور است که دونالد ترامپ فرد مناسبی برای احراز پست ریاست جمهوری ایالات متحده نیست.

نماینده سابق کنگره: ترامپ فرد مناسبی برای ریاست جمهوری نیست

به گزارش گروه بین الملل لنجان بلاگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، دیو تروت نماینده سابق جمهوریخواه کنگره از ایالت میشیگان در نامه ای برای آتلانتیک نوشت: دونالد ترامپ برای ریاست جمهوری مناسب نیست و بر اساس رفتارهای وی من اکنون تصمیم گرفته ام تا به یک دموکرات رای بدهم.

وی اضافه کرد: ناتوانی ترامپ یا عدم تمایل وی برای تبعیت از پروتکل های تصمیم گیری و تصمیم سازی، موجب ایجاد هرج و مرج در سیاست خارجی ما شده و کشور را در معرض خطر جدی قرار داده است. من اکنون تصمیم گرفته ام تا به یک دموکرات رای بدهم.

این نماینده سابق کنگره آمریکا تاکید نمود: ترامپ از نظر روانی، اخلاقی، معنوی و احساسی فرد مناسبی برای ریاست جمهوری نیست. ما تنها می توانیم امیدوار باشیم که کنگره او را استیضاح و از قدرت برکنار کند.

مجلس نمایندگان آمریکا به استیضاح ترامپ رای مثبت داده است.

دموکراتها و جمهوریخواهان اختلاف نظر زیادی بر سر نحوه محاکمه و استیضاح ترامپ دارند. پلوسی و سایر دموکراتها خواهان احضار دستیاران و مشاوران ارشد ترامپ به عنوان شهود پرونده هستند و می خواهند از این مساله مطمئن شوند که محاکمه ترامپ بر اساس مفادی که قبلا آماده نموده اند، انجام خواهد شد.

نخستین اتهام ترامپ سوء استفاده از قدرت در تعلیق یاری 400 میلیون دلاری نظامی به اوکراین بوده است. ترامپ به رئیس جمهور اوکراین فشار آورده است تا درباره فساد اقتصادی جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و پسرش تحقیق کند. دومین اتهام مطرح شده علیه ترامپ، جلوگیری و سنگ اندازی از تحقیقات کنگره درباره پرونده رسوایی اوکراین است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 8

به "نماینده سابق کنگره: ترامپ فرد مناسبی برای ریاست جمهوری نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده سابق کنگره: ترامپ فرد مناسبی برای ریاست جمهوری نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید