شهرهای راهبردی اتارب و دارةعزه هدف بعدی ارتش سوریه هستند

به گزارش لنجان بلاگ به نقل از اسپوتنیک، ارتش سوریه به پیشروهای خود به موازات جاده حلب-دارةعزه-گذرگاه باب الهوی در حال پیشروی است و مناطق جدیدی را پس از درگیری با تروریست ها بازپس گرفت.

شهرهای راهبردی اتارب و دارةعزه هدف بعدی ارتش سوریه هستند

خبرنگار اسپوتنیک گزارش داد: ارتش سوریه عملیات خود را در جبهه گسترده ای در شمال و جنوب شهرهای الاتارب و دارة عزه به موازات جاده معروف 62 ادامه می دهد و مناطق السلوم، بسرطون و المعری را در حومه غربی و جنوبی غربی حلب آزاد نموده است. نیروهای ارتش سوریه شهرک السلوم آخرین شهرک در نزدیکی دارةعزه را آزاد نموده اند تا به هفت کیلومتری شهر راهبردی در منطقه جبال سمعان برسند.

بر اساس این گزارش؛ شهرک السلوم در شمال شهر الاتارب در حومه جنوب غربی حلب واقع شده است و تسلط بر آن این امکان را می دهد که شهرک تفاد که اهمیت جغرافیایی از این حیث که تقاطع راههای امداد رسانی تروریست ها در منطقه است زیر آتش قرار بگیرد.

فرایند پیشروی های ارتش سوریه نشان می دهد که قصد حرکت به سوی شهر دارةعزه در 10 کیلومتری مرز سوریه با ترکیه و نیز محاصره شهر اتارب را دارد. شهرهای دارةعزه و اتارب از لانه های تروریست های جبهه النصره در حومه جنوب غربی و غرب حلب محسوب می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 153

به "شهرهای راهبردی اتارب و دارةعزه هدف بعدی ارتش سوریه هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرهای راهبردی اتارب و دارةعزه هدف بعدی ارتش سوریه هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید