شهرداری ساوه بدنبال خلق فرصت های جدید برای سرمایه گذاری است

به گزارش لنجان بلاگ، خبرنگاران/مرکزی شهردار ساوه گفت: مجموعه مدیریت شهری بدنبال خلق فرصت های جدید برای سرمایه گذاری است.

شهرداری ساوه بدنبال خلق فرصت های جدید برای سرمایه گذاری است

سیدمهدی حسینی امروز سه شنبه چهارم شهریورماه در آئین شروع عملیات اجرایی احداث نخستین پروژه مشارکتی شهرداری ساوه اظهار کرد: احداث نخستین پروژه مشارکتی شهرداری ساوه به صورت مجتمع تجاری با سبک سنتی و متناسب با بافت معماری بازار تاریخی شهر در محل گاراژ قدیم قم شروع می گردد.

وی اعلام کرد: این پروژه مشارکتی شهرداری ساوه به صورت مجتمع تجاری و بازارچه با سبک سنتی در زمینی به مساحت 816 متر مربع با یک هزار و 260 متر مربع زیربنا به ارزش فعلی 250 میلیارد ریال اجرا خواهد شد که در این قرارداد حدود 72 درصد سهم شهرداری و مابقی سهم سرمایه گذار بخش خصوصی است.

شهردار ساوه در ادامه گفت: این پروژه از جنس مالی است و برای تقویت اقتصاد شهر و درآمد شهرداری اجرا می گردد تا بتوان میزان درآمدزایی مجموعه مدیریت شهری را برای خدمت رسانی بهینه به شهروندان افزایش داد.

همچنین در چهارمین روز از هفته دولت طرح تامین روشنایی در سه دور برگردان محور قدیم ساوه به تهران حدفاصل شهر ساوه تا شهر صنعتی کاوه که از نقاط حادثه خیز شهرستان محسوب می شوند، به بهره برداری رسید.

برای اجرای این طرح با اعتبار چهار میلیارد ریالی، پایه های روشنایی نصب شده است تا تردد خودروهای عبوری با سهولت و ایمنی بیشتری انجام گردد.

اجرای عملیات روشنایی به طول یک کیلومتر، با نصب 54 پایه، در سه دور برگردان حادثه خیر این محور با صرف اعتباری 400 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

همچنین یک واحد فراوری لبنیات با استفاده از تسهیلات اشتغال زایی 250 میلیون تومان از اعتبارات کمیته امداد با ظرفیت اشتغال زایی پنج نفر با حضور بعضی از مسئولان به بهره برداری رسید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 565

به "شهرداری ساوه بدنبال خلق فرصت های جدید برای سرمایه گذاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری ساوه بدنبال خلق فرصت های جدید برای سرمایه گذاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید