سرلشکر باقری: همه امکانات نیرو های مسلح در اختیار ستاد ملی کرونا قرار می گیرد

به گزارش لنجان بلاگ، رئیس ستاد کل نیرو های مسلح نسبت به در اختیار گذاشتن بیمارستان ها و مراکز درمانی و امکانات نیرو های مسلح در سراسر کشور به ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کرد.

سرلشکر باقری: همه امکانات نیرو های مسلح در اختیار ستاد ملی کرونا قرار می گیرد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا (ع) صبح امروز (دوشنبه 28 مهرماه) به طور همزمان به صورت ویدیو کنفرانس در ستاد کل نیرو های مسلح، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع برگزار گشت.

در راستای ارزیابی نحوه خدمت رسانی و بهره مندی هرچه بیشتر از توانمندی و ظرفیت های کامل نیرو های مسلح در یاری به درمان بیماران مبتلا به کرونا و تحقق فرمان فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)، قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا (ع) به ریاست سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیرو های مسلح، برگزار گشت.

در این جلسه که با حضور تمامی فرماندهان و مسئولان قرارگاه های نیرو های مسلح به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گشت، روسای کمیته های تخصصی و قرارگاه های تابعه در ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع گزارشی از فرایند فعالیت ها و مشارکت فراگیر نیرو های مسلح در یاری به درمان بیماران کرونا ارائه کردند.

در این جلسه سرلشکر باقری ضمن تشکر و قدردانی از خدمات و فعالیت های اجرا شده نیرو ها و سازمان های نیرو های مسلح در لبیک به فرمان فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر مشارکت و همکاری حداکثری و استفاده از تمامی ظرفیت های نیرو های مسلح در کنترل، نظارت، پیشگیری، درمان و یاری به بیماران کرونایی بر در اختیار گذاشتن بیمارستان ها و مراکز درمانی و امکانات نیرو های مسلح در سراسر کشور به ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کرد.

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح همچنین اتخاذ تدابیر و سیاست های پیشگیرانه موثر و تداوم آن تا حصول نتیجه مطمئن و تقلیل میزان فراگیری این بیماری و لزوم استمرار مطلع سازی و آموزش همگانی مردم در نحوه مراقبت و مقابله با بیماری کرونا را مورد تاکید قرار داد.

در این جلسه، علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت و درمان و قانعی رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از فرماندهان نیرو های مسلح و کادر درمانی سازمان های تابعه در همکاری با ستاد ملی کرونا، آخرین شرایط فراگیری این بیماری در سطح کشور و اقدامات و فعالیت های پیشگیرانه و فرایند درمان مبتلایان و میزان اثربخشی تدابیر و سیاست های اتخاذ شده را تشریح کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 637

به "سرلشکر باقری: همه امکانات نیرو های مسلح در اختیار ستاد ملی کرونا قرار می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلشکر باقری: همه امکانات نیرو های مسلح در اختیار ستاد ملی کرونا قرار می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید