سخنگوی ارتش یمن: ائتلاف متجاوز سعودی در مراحل پایانی عمر خود قرار گرفته است

به گزارش لنجان بلاگ، سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید نمود: ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی با تحمل شکستهای پیاپی در مراحل پایانی عمر خود واقع شده است.

سخنگوی ارتش یمن: ائتلاف متجاوز سعودی در مراحل پایانی عمر خود قرار گرفته است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از شبکه المسیره، یحیی سریع گفت ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی پس از متحمل شدن شکستهای پیاپی در مراحل پایانی عمر خود قرار گرفته است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی که در ملاقات با 300 نفر از فریب خوردگانی که از اردوگاههای مختلف ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی به صنعاء و جبهه ملی بازگشتند، سخن می گفت، گفت رهبری انقلاب فرمان عفو عمومی را برای کسانی که تمایل به بازگشت به صف ملی دارند، صادر کرد که در راستای دریافت فرصت از دشمنان میهن و ملت و مهار خونریزی صورت گرفت.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

سریع بار دیگر از فریب خوردگانی که همچنان در صف دشمنان متجاوز قرار دارند، خواست از فرصت موجود استفاده نموده و بازگردند و از عفو عمومی استفاده نمایند، چرا که فرصت عفو عمومی خیلی طولانی نخواهد بود.

فریب خوردگانی که از صف دشمنان ملت یمن یعنی ائتلاف سعودی اماراتی جدا شده و به صف ملی بازگشتند، هم تاکید کردند ائتلاف متجاوز به وسیله رفتار غیرانسانی و شکنجه مافوق تصور کرامت آنها را زیر پا می گذاشت.

آنها با تمجید از روحیه ملی و مسئولیت پذیری رهبری انقلاب و مقامات عالی سیاسی و نظامی یمن در صنعاء به سبب صدور فرمان عفو عمومی از دیگر فریب خوردگان خواستند گول شعارهای متجاوزان و مزدوران دروغگویشان را نخورند و فورا به صف ملی بازگردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 725

به "سخنگوی ارتش یمن: ائتلاف متجاوز سعودی در مراحل پایانی عمر خود قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی ارتش یمن: ائتلاف متجاوز سعودی در مراحل پایانی عمر خود قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید