درخواست ستاد ترامپ برای ابطال آرای جورجیا رد شد

به گزارش لنجان بلاگ، یک دادگاه تجدید نظر فدرال آمریکا درخواست ستاد رئیس جمهور آمریکا برای ابطال نتایج آرا در ایالت جورجیا را رد کرد.

درخواست ستاد ترامپ برای ابطال آرای جورجیا رد شد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، یک دادگاه تجدیدنظر فدرال درخواست ستاد دونالد ترامپ رئیس جمهور مستقر در کاخ سفید برای ابطال نتایج آرا در ایالت جورجیا را رد کرد.

در دادخواستی که در ماه نوامبر ارائه شده، ستاد ترامپ مدعی شده که مسائل متعددی در انتخابات جورجیا وجود داشته که از جمله آن ها عدم تطبیق صحیح امضا با آرای غیابی بوده است.

ماه پیش نیز قاضی منطقه ای آمریکا درخواست اضطراری ستاد ترامپ برای جلوگیری از تایید پیروزی جو بایدن نامزد حزب دموکرات در این ایالت را رد کرد. این قاضی اعلام کرده که وی هیچگونه شواهدی از بی نظمی که بر آرای انتخابات در ایالت جورجیا تاثیر گذاشته باشد ندیده است.

پس از آن، ستاد ترامپ خواهان تجدیدنظر در این باره شد، اما امروز دادگاه تجدید نظر فدرال نیز درخواست ابطال آرای ایالت جورجیا را رد کرد.

این در حالی است که ترامپ ساعتی پیش در پیامی در توییتر مدعی شد در صورتی که اجازه راستی آزمایی امضا های برگه های رای در ایالت جورجیا صادر شود وی به آسانی در این ایالت پیروز نتیجه انتخابات خواهد شد.

وی در این پیام توییتری نوشت: در صورتی که برایان کمپ فرماندار یا وزیر داخلی جورجیا اجازه راستی آزمایی ساده امضا را صادر کند من به آسانی و به سرعت (در جورجیا) پیروز می شوم. این کار انجام نشده و (در صورت انجام) اختلافات گسترده ای را نشان می دهد. چرا این دو جمهوری خواه (به این درخواست) نه می گویند؟ اگر ما جورجیا را پیروز شویم، همه چیز در جای خود قرار می گیرد.

ترامپ با ادعای تقلب در انتخابات چندین پرونده شکایت در ایالت های مورد منازعه تنظیم کرد و خواهان بازشماری و ابطال بخشی از آرای انتخاباتی شد.

با این حال تقریبا تمامی پرونده های شکایت تیم حقوقی ترامپ به خاطر عدم وجود شواهد و مدارک کافی رد شده اند و بسیاری از جمهوری خواهان و روسای دولت دیگر کشور ها پیروزی بایدن را تبریک گفته اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 756

به "درخواست ستاد ترامپ برای ابطال آرای جورجیا رد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست ستاد ترامپ برای ابطال آرای جورجیا رد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید