داوری طرح های اولین رویداد ایده آزاد بازی های رایانه ای

به گزارش لنجان بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- اولین رویداد ملی ایده آزاد در بازی های رایانه ای در حالی برگزار می گردد که مرکز سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون پرورش فکری، ایده های طرح شده در این رویداد را داوری می نماید.

داوری طرح های اولین رویداد ایده آزاد بازی های رایانه ای

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، این رویداد در کنار چهارمین جشنواره بازی های جدی بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار می گردد.

در بخشی از این رویداد با عنوان هکاتون (ایده آزاد) که سه بخش دارد، تمامی آثار رسیده به دبیرخانه مورد آنالیز قرار می گیرد تا از تمامی ظرفیت های موجود در این حوزه استفاده گردد.

در این دوره، بازی های رایانه ای و موبایلی در سه بخشِ بازی های جدی شامل بازی های حرفه ای و آموزشی در حوزه کودک و نوجوان، بخش ایده آزاد شامل بازی ها و ایده های نوِ بازی سازها و استعدادهای جوان و خلاق و بخش سمپوزیوم شامل پژوهش ها، مقاله ها و تحقیق های علمی و دانشگاهی در حوزه کودک و نوجوان، مورد داوری قرار می گیرد.

کشف و شناسایی افراد خلاق و مستعد در حوزه بازی های رایانه ای در سطح کشور از اهداف مهم این رویداد است.

اداره کل سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان پیش تر سه دوره رویداد ملی ایده آزاد اسباب بازی را برگزار نموده است و در ادامه با توجه به اهمیت بازی های رایانه ای و همچنین مخاطبان گسترده این نوع بازی ها، اقدام به برگزاری اولین رویداد ملی ایده آزاد با موضوع بازی های رایانه ای نموده است.

یادآوری می گردد بر اساس تفاهم نامه همکاری اداره کل سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون با معاونت پژوهش بنیاد ملی بازی های رایانه ای مقرر شد که بخش کودک و نوجوان این رویداد ملی از سوی سرگرمی های سازنده کانون مورد ارزیابی و داوری قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 670

به "داوری طرح های اولین رویداد ایده آزاد بازی های رایانه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری طرح های اولین رویداد ایده آزاد بازی های رایانه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید