خبرنگاران چرا بخشی از نازل های پمپ بنزین های مازندران غیرفعال است ؟

به گزارش لنجان بلاگ، ساری - خبرنگاران - مدیر شرکت ملی پخش فراوردهای نفتی مازندران منطقه ساری علت غیرفعال بودن بخشی از نازل های پمپ بنزین های استان را به خاطر کنترل مدیریتی و سوختگیری خودروها توسط اپراتورها اظهار داشت و از رانندگان خواست تا خودشان به نازل ها دست نزنند.

خبرنگاران چرا بخشی از نازل های پمپ بنزین های مازندران غیرفعال است ؟

سبحان رجب پور پنجشنبه شب در گفت و گوی مجازی با خبرنگاران اضافه کرد : کمبود نیرو و ضرورت سوختگیری توسط اپراتورها که مصوبه ستاد مقابله با کرونا است سبب شده است تا در پمپ بنزین هایی که نیرو به اندازه کافی وجود ندارد ، تعدادی از نازل ها خاموش گردد تا رانندگان خودشان دست به نازل نزنند.

وی شرح داد : یکی از عوامل انتقال ویروس کرونا نازل های صندلیهای سوختگیری است و ضروری است شهروندان ضمن به خرج دادن صبر و حوصله ، اجازه بدهند تا اپراتورها برای آن ها سوخت گیری نمایند.

رجب پور گفت : اگر راننده خودرویی میخواهد خود اقدام به سوختگیری کند علاوه بر این که باید از دستکش های موجود در صندلی استفاده کند ، باید دستکش ها استفاده شده را در سطل زباله درب دار نصب شده در صندلی بیندازد .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: محلول ضدعفونی نماینده و ماسک به اندازه کافی در اختیار صندلی داران استان مازندران قرار گرفته است.

رجب پور همچنین از شهروندان خواست تا با هر بار مراجعه به پمپ بنزین ، باک خودرویشان را به صورت کامل پر نمایند تا مجبور نشوند به دفعات به صندلی ها مراجعه نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 265

به "خبرنگاران چرا بخشی از نازل های پمپ بنزین های مازندران غیرفعال است ؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران چرا بخشی از نازل های پمپ بنزین های مازندران غیرفعال است ؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید