خبرنگاران رزمایش پدافند بیولوژیکی با نام با ولایت تا شهادت در ارومیه برگزار گشت

به گزارش لنجان بلاگ، ارومیه- خبرنگاران- رزمایش پدافند بیولوژیکی همزمان با پنج قرارگاه منطقه ای و 2 ارشد نظامی با نام با ولایت تا شهادت و شعار ارتش فدای ملت در ارومیه برگزار شد.

خبرنگاران رزمایش پدافند بیولوژیکی با نام با ولایت تا شهادت در ارومیه برگزار گشت

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران در این خصوص گفت: در این رزمایش تمام ظرفیت گروهان های جنگ نوین اعم از تجهیزات و نیروی انسانی و بهداشت و درمان در راستای هم افزایی و پشتیبانی سایر ارگان های خدمتگزار در زمینه بهداشت و درمان، گندزدایی محیطی و کنترل مبادی ورودی شهرها به کار گرفته شد.

امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو اضافه کرد: همچنین با تغییر کاربری در بخش های تولیدی در داخل نیروهای مسلح و منطقه شمال غرب با تولید اقلام بهداشتی مانند ماسک، دستکش و اقلام ضدعفونی کننده سطح و پوست، به کمک سایر شرکت ها و کارخانجات در تامین ملزومات بهداشتی اقدام کرده ایم.

وی بیان نمود: از آنجایی که این تهدید، شبه امنیتی است، حضور موثر نیروهای مسلح می تواند بسیار کارساز باشد.

وی اضافه کرد: به عنوان خادمان مردم در منطقه شمال غرب ارتش، از همه همشهریان و هموطنان درخواست داریم که به پیام ها و دستورالعمل های بهداشتی توجه کامل داشته باشند.

به گزارش خبرنگاران، این رزمایش در قالب پدافند زیستی با هدف مقابله با شیوع بیماری کرونا در بسکمک از استان های سراسر کشور برگزار شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: lenjanblog.ir شناسه مطلب: 253

به "خبرنگاران رزمایش پدافند بیولوژیکی با نام با ولایت تا شهادت در ارومیه برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رزمایش پدافند بیولوژیکی با نام با ولایت تا شهادت در ارومیه برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید